StarCross – Multipurpose Agency HTML Template Web Teması

Açıklama

StarCross, iş, profesyonel, şirket ve danışmanlık hizmetleri için en iyi açılış sayfasıdır. Bu şablon pürüzsüz animasyon, temiz özellikler ve web sitenizi daha güzel hale getiren modern ve benzersiz bir tasarıma sahiptir. Bu şablon, daha da çekici ve dinamik hale getirmek için paralaks görüntü efektleri ve CSS animasyonları ile HTML5 ve CSS3’te inşa edilmiştir. Bootstrap çerçevesi ile inşa edilmiş tamamen duyarlı bir ızgara yapısına sahiptir, tüm büyük web tarayıcılarına ve cihazlarıyla (masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet ve mobil) retina hazır ve uyumludur.
Özellikler: 13 ana sayfa düzenleri
Hom sayfasında 4 farklı kaydırıcı
23 Toplam Sayfa
Tamamen duyarlı tasarım
Bir Sayfa ve Çok Sayfa
Retina Hazır
Temiz ve temiz tasarım
Temiz Kod
Tarayıcı Uyumluluğu
Bayar gibi
Google Web Yazı Tipleri
Kapsamlı belgeler
Tüm dosyalar iyi yorumlandı
Çalışma İletişim Formu

StarCross – Multipurpose Agency HTML Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Şablon web tasarım görseli, Çok Amaçlı web tasarım görseli, Ajans Hayatı web tasarım görseli, Pazarlama Ajansı web tasarım görseli, Yaratık web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-383

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews