SaaS Company Website Template Web Teması

Açıklama

Sitech, modern tasarım ve özenle hazırlanmış unsurlara sahip benzersiz bir HTML SaaS şirket şablonudur. SaaS, App Solutions promosyonları, geliştirme stüdyoları, dijital pazarlama ajansları, yeni başlayanlar ve bir web, uygulama veya yazılım işi başlatmak isteyen herkes için mükemmeldir. Öğe 2 göz alıcı ev sayfası, 2 blog sayfası, hizmetler, fiyatlar, hakkında, site oluşturma hedefine ulaşmak için farklı tematik bölümlerle iletişim kurar.
Sitech, tamamen duyarlı bir şablondur ve tüm kod kurallarını ve standartlarını takip ederek hazırlanmıştır. Öğe, farklı fikirleri gerçekleştirmek için geniş fırsatlar sağlayan sezgisel özelliklerle birlikte gelir. Dosyalar iyi organize edilmiş ve her öğeyi hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Sitech HTML şablonunu kullanarak WordPress, Joomla, Drupal, Muse ve diğer popüler CM’ler için bir SaaS web sitesi oluşturun.
SaaS Company Templatehome’un sayfaları ve düzenleri
ev1
Hakkında
Blog Listesi
Blog Listesi 1
Tek yazı
Hizmet listesi
Tek hizmet
Temas
SSS
Fiyatlandırma
404 SaaS Company şablonunun çekirdeği modern, hızlı ve güçlü bir bootstrap 5’tir. Bu çerçeve tarafından elde edilen düzen esnekliği, yeni başlayanlar için bile şablona sığmanıza izin verir.
Çerçeveler ve Kütüphaneler Bootstrap 5
Fırtına
Tatlı Uyarı 2
Baget kutusu
Headroom JS
Shuffle js
Saymak
İlerleme Bar JS
React-Easy-Marquee
Daktilo
Google Haritalar Şablon mükemmel bir şekilde düzenlenmiştir ve yapılandırılmıştır, tüm parçalarını özelleştirmeyi, arka planı ve rengi değiştirmeyi ve küresel tipografiyi yönetmeyi kolaylaştırır. Her düzen sadece bir başlangıç ??noktasıdır – istediğiniz gibi bakmak için stil yapabilirsiniz. CSS dosyalarıyla, şablonun özelleştirmesini basitleştiren ve hızlandıran SASS/SCSS dosyası da alırsınız. HTML kodu temiz ve% 100 geçerlidir ve W3C doğrulayıcı testi için test edilmiştir.
Bootstrap 5 tarafından Saas Şirketi Şablonun Özellikleri 5
SEO dostu temiz html 5 kod
Tamamen duyarlı düzenler
Tamamen W3C Geçerli Kod
İki ev sayfası içerir
İki blog sayfası içerir
Fiyatlar sayfasını içerir
Bir Haber Ticker Elemanı
Duyarlı atlıkarınca
Modaya uygun renkler ve gradyanlar
PHP komut dosyası işlenebilir iletişim formu içerir
Elements Animation görünüm ve kaydırma
Geliştirici Dostu Kod
Sınırsız yazı tipi simgeleri
Bootstrap UI Hazır
Font Awesome 5 & Icomoon tarafından sağlanan simgeler
Hafif ve Hızlı
İyi organize edilmiş dosyalar ve klasörler
Tüm modern tarayıcılarla uyumlu
Kullanımı ve özelleştirmesi kolay
Renk körlüğü simülatöründe test edildi
Tasarım WCAG 2’nin gereksinimlerini karşılıyor
Themeforest alıcıları için altı aylık müşteri desteği, şu anda WordPress, Joomla’ya dayalı benzersiz şablonlar geliştirmek için detaylara, esnekliğe ve performansa büyük önem vererek, deneyimli bir HTML kodlayıcı ile işbirliği içinde yetenekli bir tasarımcı tarafından dikkatlice hazırlandığınız Bootstrap şablonu. Drupal, Muse ve diğer popüler CM’ler.
Sitech Saas Company Şablonu, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca ZIP’yi açmanız ve web sunucunuza yüklemeniz gerekir. Çevrimiçi belgelerdeki yetenekler ve ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

SaaS Company Website Template Web Teması ; Uygulama web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, Pazarlama web tasarım görseli, Proje web tasarım görseli, Promosyon web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-690

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews