Printco – Printing Company & Service HTML Template Web Teması

Açıklama

PrintCois Tamamen duyarlı, baskı şirketi ve tasarım hizmetleri HTML şablonu ve kartvizitler, posterler, afişler, hediye kartları, el ilanları, reklam panoları ve diğer tüm baskı hizmetleri ve şirket web siteleri için harika bir tasarım fikridir. Bu şablon ayrıca baskı dükkanı, baskı mağazaları vb. Gibi herhangi bir çevrimiçi mağaza için de uygundur.
Şablon Özelliklerium 03 Ana Sayfa Sürümü
W3C onaylanmış HTML5 ve CSS3 kodlama
Düz, modern ve temiz tasarım
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Bootstrap ve SCS’lerle inşa edilmiş
AJAX İletişim Formu Çalışma
Tamamen duyarlı
Pixel Mükemmel Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Çapraz tarayıcı uyumlu
Font Harika simge yazı tipi
Well DocumentedNote: Tüm görüntüler yalnızca önizleme amaçları için kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.

Printco – Printing Company & Service HTML Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Tasarım web tasarım görseli, Stüdyo web tasarım görseli, Tasarımcı web tasarım görseli, Grafik Tasarım web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-297

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews