Payler – HTML Pricing Packages & Tables Web Teması

Açıklama

Payler – Fiyatlandırma Paketleri ve Tabloları, Bootstrap v4.3.1’e dayanan benzersiz ve önceden duyarlı bir tasarımdır. Modern tasarıma sahip HTML5 ve CSS3 kullanılarak inşa edilmiştir. Web sitenize kolayca entegre edebilir ve özelleştirebilirsiniz. 5 tür benzersiz tasarım varyasyonuna sahiptir.
Özellikler: Bootstrap Sürüm 4
Duyarlı tasarım
W3C Doğrulama İşaretlemesi
Eşsiz, temiz ve modern tasarım
Özelleştirmesi kolay
Hover efektleri
4 Sütun Fiyatlandırma Planları
5 Varyant Tasarım
İyi belgelenmiş
24/7 dost müşteri desteği
Ve çok daha fazlası… Kaynak Kredisi: Bootstrap 4.3.1
Google Yazı Tipleri
Font Awesome IconsSupportFeel ücretsiz olarak bizimle iletişime geçmek için ücretsizdir. Size en iyi desteği sağlamak için özel bir ekibimiz var.

Payler – HTML Pricing Packages & Tables Web Teması ; Animasyon web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Plan web tasarım görseli, Css web tasarım görseli, Dört web tasarım görseli, Kolon web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-369

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews