Milando – Music Portal Playback HTML Template Web Teması

Açıklama

Music Studio, müzik çalarlar, müzik grupları, müzik etkinlikleri, müzisyenler, DJ, yapımcılar, müzik sekmeleri ve gösterimleri, müzik forumları ve topluluk portalları, etiketler veya bir blog veya portföy oluşturmak isteyen etkinlik ve festivallerin organizatörleri için mükemmel bir şekilde oluşturuldu. grupları veya ekip üyeleri. Bu şablon, bir müzik çalar kullanma, havada dururken düz düğmeler için parlayan efektler ve müzik web siteleri için mükemmel olan inanılmaz yüksek kontrastlı renk gibi en son trend stilleri ile tasarlanmıştır.
Tasarım ayrıca bir müzik çalarını gösterme, yaklaşan etkinlikler, etkinlik biletleri ve öne çıkan sanatçılar, forum, topluluk, müzik sekmeleri, fotoğraf galerileri, gömülü videolar ve ses dosyaları gibi harika özellikler sunmanın yanı sıra blogu göstermenize izin verme veya Sıcak haberler ve hayranlar için diğer bilgiler. Bu ilahi HTML şablonunun WordPress, Joomla, Drupal veya diğer CMS’ler için kullanılabilmesinin nedeni budur.
Modern ve bilgilendirici olan çekirdek özellikler
Sanatçı Profil Sayfası ve Sanatçı Sayfası
Etkinlikler Sayfası ayrıca tek odaklı etkinlik sayfası
Sekmeler Müzik Personeli Gösterim Ayrıntıları Sayfa
Çoklu müzik çalar
1170px Bootstrap ızgarası ve 1650px özel ızgara
Müzik web siteleri için mükemmel olan cesur ve yüksek kontrastlı renklere sahip müzik portalı bölümü.
Farklı düzene sahip toplam 4 blog sayfası
Çok sayıda başka tasarım seçeneği
% 100 duyarlı ile tasarlanmış
Temiz, Modern Tasarım
Ücretsiz Google Font Kullanıldı

Milando – Music Portal Playback HTML Template Web Teması ; Konser web tasarım görseli, Dj web tasarım görseli, Festival web tasarım görseli, Albüm web tasarım görseli, Sanatçı web tasarım görseli, Bant web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-495

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews