Luxex – The Hotel Template Web Teması

Açıklama

Luxex, her türlü otel için uygun modern bir tasarıma sahip tamamen duyarlı bir şablondur. Şablon, güçlü bir tam ekran arka plan videosu ve görüntüler sunmaktadır.
Luxex, bir web sitesi oluşturmanızı kolaylaştırır. Çok popüler bootstrap çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir, böylece temiz, semantik HTML ve iyi yapılandırılmış CSS sunar. Kod mükemmel biçimlendirilir ve yorumlanır, bu nedenle özelleştirme söz konusu olduğunda kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Luxex – The Hotel Template Web Teması ; Konaklama web tasarım görseli, Rezervasyon web tasarım görseli, Tatil web tasarım görseli, Pansiyon web tasarım görseli, Otel web tasarım görseli, Otel Rezervasyonu web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-415

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews