Lottie Animated Images for Divi Builder WordPress Eklentisi

Açıklama

Lottie Animated Images for Divi Builder / Divi Builder için Lottie Animasyonlu Görüntüler WordPress Eklentisi
Lottiefiles, Divi Builder’ı kullanarak benzersiz ve güzel animasyon eklemek için bir WordPress eklentisidir. Lottie, WordPress web sitenizde müşterilerinizin dönüştürülmesini ve etkileşimini artırmaya yardımcı olan ışık ve göz alıcı animasyonlar için mükemmel bir araçtır.
Bu eklenti, Lottiefiles.com’dan JSON animasyonları kütüphanesini kullanır. Dünyanın dört bir yanından profesyonel tasarımcılar tarafından yapılan çok çeşitli heyecan verici animasyonlar var. Sitenize uygun animasyonu satın alabilir veya birkaç tıklamada farklı varyasyonları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Böyle bir ürün, blog, portföy, kurumsal web sitesi, yaratıcı ajans, e -ticaret projesi, kişisel CV, bir restoran veya dergi olsun, her türlü WordPress sitesini ve tasarımını geliştirebilir.
Lottie’ye başlamanın kolay olduğundan emin olduk. Eklenti ile 5 benzersiz stilize ve kullanıma giden şablon alırsınız. Bunlar sadece tarzınızı yaratmanız için size ilham verebilecek bazı örneklerdir. Birkaç tıklamayla hızlı bir başlangıç ??sağlar.
Eklentinin basit ama güçlü ayarları vardır. Divi’nin içinde, boyut, konum, animasyon hızı, döngü veya oynatma modu hakkında her şeyi yapılandırabilirsiniz. Ayrıca, animasyon içindeki katmanların renklerini düzenleyebilirsiniz, bunun için animasyon kütüphanesi web sitesinde animasyonlu resimlerin çok işlevsel bir editörü var. ve elbette, benzersiz animasyonunuzu çizmek, yüklemek ve kullanmak için bağımsız olarak kullanabilirsiniz.
Bu lottie, Web animasyonlarının geleceğini temsil eder, çünkü SVG yollarını ve şekillerini canlandırmak için SVG ve JSON kodunu kullanır. Bir animasyon görüntüsü, herhangi bir statik görüntüden (JPG veya PNG) daha incedir ve animasyonlu bir görüntü veya videodan birkaç kat daha küçüktür. Ayrıca, böyle bir animasyonun yüklenmesi bulanıklık veya pikselasyon olmadan anında gerçekleşir.
Binden fazla ücretsiz animasyonlu divilottie kütüphanesi için lotiefiles’ın özellikleri
Özel Animasyon Seçenekleri
5 lottier şablonu dahil
Üç bileşenli blok düzeni
Özelleştirilebilir yazı tipleri, renkler, sınırlar, arka planlar, gradyan, vb.
Çevrimiçi Animasyon Styles Editor
Duyarlılık ayarları
Divi üzerine inşa edilmiş tüm WordPress temalarıyla iyi çalışır
Divi 4.5 ve üstü için mükemmel
SEO Dostu
Herhangi bir dilde hızlı çeviri için pot dosyası dahil
RTL yönü için mükemmel
Hızlı ve pürüzsüz kurulum
WordPress 5+ ile test edilmiş ve uyumlu
Hafif ve Hızlı
Tüm büyük tarayıcılar Chrome, Firefox, Safari, Opera ve Edge’i destekledi
Modern kullanıcı arayüzü ile kullanımı ve özelleştirilmesi kolay
Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Kullanıcılar Kılavuzu
Altı ay, tüm modern tarayıcılarla olağanüstü uyumlu olan Divi için CodeCanyon Buyerslottie desteğini içeriyordu. Hangi tarayıcı kullanıcılarının sitenizi görüntülediği önemli değildir: Chrome, Firefox, Opera, Safari veya Edge. Tüm cihazlarda ve tüm tarayıcılarda her şey harika görünecektir.
Eklenti kurulumu sadece birkaç saniye sürer. Ayrıca, ek ayarlar yapmanıza gerek yoktur. Eklenti, kurulumdan hemen sonra çalışmaya hazırdır – yalnızca WordPress’e yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir.

Lottie Animated Images for Divi Builder WordPress Eklentisi; eklentisi, Animasyon eklentisi, Otomatik Oynatma eklentisi, Divi eklentisi, Özgür eklentisi, Animasyonlar eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.4’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 5.4'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-630

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews