Konstro – Construction HTML Template Web Teması

Açıklama

Konstro – İnşaat HTML Şablonu. Endüstri, ürün üretim şirketi, inşaat şirketleri, mimarlık firmaları ve benzerleri için özel olarak tasarlanmıştır. Konstro HTML şablonu, endüstri topluluklarının tüm bina girişimlerine mükemmel şekilde uyuyor ..
Bu HTML şablon tabanını, danışmanlık, finans ve sigorta işi üzerine derinlemesine araştırmalar üzerine inşa ettik, ihtiyacınız ve müşterileriniz için beklentiye göre tasarlandı.
Ana dosyadaki görüntüler yer tutucular, yalnızca demo amacıyla kullanılan tüm görüntüler ile değiştirilir. Öğeler, şekiller ve grafik hakkında endişelenmeyin, hepsi ana dosyanızda hazırdır.
HTML Şablon Özellikleri:
Bootstrap üzerinde tamamen duyarlı tasarım 4.12 Ana Sayfa Page12 İç PageWow Animasyonları100% W3C geçerli360+ html5 ve css3easy ile Customereclean DesignSticky headercommented ve clean coderetina Ready.free Google Fonts.
Yazı tipi ve simge
Poppinsflatikonfontawesesomeess

Konstro – Construction HTML Template Web Teması ; Mimari web tasarım görseli, Bina web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Yapı web tasarım görseli, Elektrik web tasarım görseli, Mühendislik web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-80

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews