Kleaso – Cleaning Services HTML5 Template Web Teması

Açıklama

Kleaso – Temizlik Hizmetleri HTML5 Şablonu
Kleaso – Temizlik Hizmetleri HTML5 İşçi Hizmetleri, Ev Temizliği, Apartman Temizleyicileri, Sektör Temizleme, Ofis Temizleme, Hizmetçi Çözümleri, Ressam, İnşaat, Handyman, Sıhhi Tesisat Hizmetleri, Çamaşır Hizmetleri gibi Temizlik için Şablon. Ayrıca kod boyunca size rehberlik edecek bir belge klasörü ekledik. Umarım her şeyi kapsadım ama bilmek istediğiniz bir şey varsa, yardım etmekten mutluluk duyuyorum. Her bölüm, hizmet şirketi işini temizlemek için benzersiz bir yaratıcıdır. % 100 duyarlı tasarıma sahiptir ve tüm büyük tarayıcılar ve cihazlarda test edilmiştir.
Bu son derece özelleştirilebilir ve tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor. En iyi web geliştirme uygulamasını dahil ettik ve Bootstrap veya Grid 1320px’e dayalı harika web sitesi düzeni oluşturabilirsiniz.
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 5.x Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Kleaso teması, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: Kleaso, IE11+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Bootstrap 5.x’de listelenen tam özellikler
% 100 duyarlı
3+ ev sayfası
+2+ blog sayfası
Toplam 17+ sayfa
Abone Olma Formu
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belge görüntüleri dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Kleaso – Cleaning Services HTML5 Template Web Teması ; Araba Yıkama web tasarım görseli, Cleanco web tasarım görseli, Temizlik web tasarım görseli, Temizlik web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Temizlik web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-46

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews