Jeg Portfolio – Portfolio & Gallery Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

Jeg Portfolio – Portfolio & Gallery Plugin / Jeg Portföy – Portföy ve Galeri WordPress Eklentisi
JEG Portfolio – WordPress için Duyarlı Portföy ve Galeri Eklentisi
Portföylerinizi anında sitenizde yayınlayın. Yarattığınız eserlerle herkese kendinizden bahsedin. Masterpice’inizi, çarpıcı çalışmalarınızı göstererek dünyanın her yerinden çok fazla müşteri çektiğini gösterin.
Genel Özellikler: Temiz ve Duyarlı Düzen: Eserlerinizi dünyaya doğru ve mükemmel görünümlü göstermenin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bir tasarım, portföyünüzün arkasındaki her farklı hikaye için yeterli olmayacaktır. JEG portföyü ile, çalışmalarınızı çekici bir şekilde sunmak için 3 portföy düzeni sağlıyoruz, herkes hayran kalacak.
Harika Animasyon Etkisi: Ardından, ziyaretçinize web sitenizde iyi bir deneyimle davranmanız gerekir. Bu özelliği yük animasyon efektleri eklemek için kullanabilirsiniz. Ziyaretçi portföyünüze göz atarken portföyünüzün kullanıcı deneyimini artıracaktır. Kullanıma hazır 3 AJAX animasyon seçeneğimiz var.
Popüler platformla çalışır: Diğer platformlara yüklediğiniz çalışmalarını görüntüleyin ve hepsini web sitenize entegre edin. YouTube, Vimeo ve SoundCloud’unuzu ekleyebilirsiniz. Daha fazla Özellik: Kolay Özelleştirme: Web sitenizi uyarlamak asla daha kolay olmamıştır. Yazı tipi stilini, rengi ve diğer CSS öğesini gerçek zamanlı olarak değiştirin ve sonucu anında görün.
Sosyal pay: Sosyal medya varlığınız başarınız için gereklidir. Portföyünüzü Facebook, Twitter, Pinterest, Linked In, Vkontakte gibi diğer sosyal medya platformlarıyla paylaşın ve e -posta yoluyla paylaşın. Bu özellik, portföyünüzün daha fazla trafik alması için harika bir pazarlama aracı olabilir.
Herhangi bir WordPress teması için: En sevdiğiniz temalarla JEG portföyünü kullanabilirsiniz. Özelleştirme özelliğini kullanarak stili eşleştirin
Destek ve Dokümantasyon: Bu eklentinin her bir alıcısı için destek sağlıyoruz. Destek forumumuzdaki belgelere erişebilirsiniz

Jeg Portfolio – Portfolio & Gallery Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Galeri eklentisi, Kafes eklentisi, Hafif Kutu eklentisi, Büyük eklentisi, Duvarcılık eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.6’ya kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.6'ya kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-576

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews