Furns – React eCommerce Template Web Teması

Açıklama

Mobilyalar – Reaction E -Ticaret Şablonu
Mobilyalar – React e -ticaret şablonu, mobilya ve iç ürünler veya diğerleri satmak için modern, profesyonel ve etkileyici bir e -ticaret web sitesi oluşturmak istiyorsanız, React NextJS Framework & Shopify mağaza API’sına dayanan ideal bir web sitesi oluşturma şablonu olacaktır. Bu etkileyici reaksiyon mobilyası e -ticaret şablonu şık ve minimal bir tasarım içerir.
Mobilyalar – React e -ticaret şablonu iki benzersiz ana sayfa düzeni ile birlikte gelir.
Duyarlı bir düzene sahiptir ve bu nedenle web siteniz, masaüstü, dizüstü bilgisayar, iPad, iPhone vb. Gibi hemen hemen her cihazda kusursuz çalışacaktır.
Bir ürün ızgarası, hızlı görünüm, bir blog alanı, tek ürün bölümü, stil bileşenleri vb. Ürün ızgarası alanı, öğeleri cazip bir ızgara biçiminde görüntülemenizi sağlar.
Bu React JS E -Ticaret web sitesi şablonundaki Hızlı Görüntü İşlevselliği, ziyaretçilerinizin sattığınız öğeleri net bir açıklama ile görüntülemesine ve daha fazla bilgi edinmesine olanak tanır.
Bu React-Bootstrap e-ticaret şablonundaki tek ürün bölümü, tek ürününüz için mükemmel ekran oluşturmanızı sağlar.
Mobilya e -ticaret web sitenize bazı okuma materyalleri eklemek istiyorsanız, bu blog alanı güzel görüntülenecektir. E -ticaretinizin JS e -ticaret şablonunu reaksiyona girmesiyle zarif bir görünüme sahip olmasına izin verin.
Bu birinci sınıf şablon, React, Next JS, stilli bileşenler ve jQuery bağımlılığı olmadan üretilmiştir. Bu uygulamayı mobilya mağazası web sitesi şablonları, iç ürünler ve diğer ilgili web siteleri için kullanabilirsiniz.
Görüntülerimizi optimize etmek için bir sonraki JS görüntü bileşenini kullandık. Bir sonraki/görüntü bileşenini kullanarak, modern formatlarda görüntüleri yeniden boyutlandırabilir, optimize edebilir ve servis edebilirsiniz. Bu, görüntülerle site hızını ve kullanıcı deneyimini büyük ölçüde artırmanıza yardımcı olur.
Dosya tabanlı yönlendirmeye gelince, Next JS dosya sistemi tabanlı bir yönlendirici sundu. Bu nedenle, sayfanın dizinine bir dosya eklendiğinde, otomatik olarak bir rota olarak kullanılabilir.
Hepsi bu değil, Mobils ReactJS E -Ticaret Şablonu, web sitenizi güzel bir şekilde süslemek için tonlarca güçlü ve kullanışlı özelliklerle mevcuttur. Bu şablonun birçok spesiyalitinden bazıları Redux Toolkit, React-Redux, GraphQL, Shopify Custom Storefront API, Jamstack e-ticaret ve çok daha fazlasını içerir.
Son olarak, özel satış sonrası destek ve düzenli ücretsiz güncellemelerimizi alacaksınız. Tüm güzelliklerden yararlanmak ve e -ticaret işinizi daha hızlı büyütmek için bu şablonu bugün satın alın.
Mobilyalar – Reaction E -Ticaret Şablonu Özelliği Listjamstack E -Ticaret (Başsız)
React platformu üzerine inşa (v17.x.x)
NextJs Framework React
Redux Toolkit tarafından Global State yönetimi
Stil Bileşenleri (CSS-In-JS)
Shopify Storefront API
GraphQL kullanın
Kullanılan kancalar reaksiyon
Çalışan Müşteri Kaydı ve Signin
Gösterge Tablosundan Müşteri Siparişi Yönetin
JQuery bağımlılığı yok
Tamamen duyarlı tasarım
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Hız optimize edilmiş
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Konsol hatası yok
Ücretsiz Güncellemeler

Furns – React eCommerce Template Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, En Az web tasarım görseli, Modern web tasarım görseli, Sonraki web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1157

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews