Shopingo – eCommerce HTML Template Web Teması

Açıklama

Tanım
Shopingo, e -ticaret HTML tabanlı bir şablondur. Bootsrap5 çerçevesi ile inşa edilmiştir. Çok benzersiz bir kavram olan yerleşik bir ışık versiyonudur. İnanılmaz bir kullanıcı arayüzü ve UX deneyimine sahip süper hızlı bir duyarlı e-ticaret oluşturmak için gerekli tüm araçlara ve özelliklere sahiptir. ETRANS, web sitenizi başarılı kılmak için tonlarca güçlü ve kullanışlı özelliklerle birlikte gelir. ETRANS farklı kategori mağaza web siteleri için mükemmeldir: moda, aksesuar, ayakkabı, çantalar, tişörtler, elektronik, mobilya, spor, oyuncaklar, beslenme, kitaplar, dükkan ve daha fazlası. Son olarak, özel satış sonrası destek ve düzenli ücretsiz güncellemelerimizi alacaksınız.
Şablon anahtarı özellikleri html5 / css 3
Tamamen duyarlı HTML sayfaları
Özelleştirilebilir olması kolay
Marka kaydırıcısı
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Çoklu Mağaza Düzenleri
Ödeme sayfası
Araba sayfası
Ürün açılır
Baykuş Atlıkarınca
Ürün kaydırıcısı
Satış ürünleri
Mega menü stili
Giriş/ Kayıt Sayfaları
Küçük, orta ve büyük ekranlarla uyumlu
İyi belgeler
Özelleştirmesi kolay
Destek ve Güncelleme

Shopingo – eCommerce HTML Template Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Bootstrap5 web tasarım görseli, Bootstrap5 web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Şablon web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-601

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews