Fugu – NFT & Crypto React Next js Template Web Teması

Açıklama

Fugu – Koleksiyon, kripto, kripto, kripto uygulama varlığı, kripto sanatı, dijital ve daha fazlası için bir NFT React Next JS web sitesidir. Modaya uygun, tamamen duyarlı ve özelleştirilmesi kolay. Şablon SEO optimize edilmiş, kolayca özelleştirilebilir ve okunması kolay, anlaşılabilir kaynak kodu ve kuyu belgeleri içerir. Bu şablon, web sitenizde ihtiyacınız olan görünümü vermenize yardımcı olacak çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunar. Gezmek çok kolaydır ve çeşitli ekran boyutlarına uyur
### Özellikler Genel Bakışreact JSREACT JS, kullanıcı arayüzlerini oluşturmak için en popüler JavaScript kütüphanesidir.
Sonraki JSNext.js, üretim için React Framework
Dinamik rotalar
Form doğrulama formu ve yup
Bootstrap 5 Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
SCSS ile yapılmış Sass Stylefugu.
80+ Geçerli Bileşenler: Güzel ve temiz kodlarla kodlanmış Fugu Şablonu! Bazı güçlü bileşenler% 100 geçerli W3 Web Standartlarıdır …
Duyarlı Düzen Tasarımı: Siteniz gerektiği gibi çalıştırılacaktır. Fugu şablonu, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
İyi Belgelenmiş: Fugu Şablon Doc Dosya Yapımı Ekran görüntüleri ve çok kolay düzenleneceğine dair çok ayrıntılar. Fugu – Tam Özellikler Listreact JS
Sonraki JS
JQuery olmadan Reactjs
JS React
% 100 sıvı duyarlı – herhangi bir cihaza mükemmel uyuyor
Gerçek cihazlarda test edildi
5 benzersiz ana sayfa
5 başlık stili
Esnek düzen
Düz, modern ve temiz tasarım.
Retina optimize edilmiş
Temiz ve Yorumlanan Kod
Pixel Mükemmel Tasarım
Blog / Haber Sayfaları
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu
Harika benzersiz görünüm
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Google yazı tipi
Hızlı, özel ve profesyonel destek
İyi belgelenmiş ve daha fazlası… .sources ve creditwitter bootstrap
Kaygan atlıkarınca

Fugu – NFT & Crypto React Next js Template Web Teması ; Kripto web tasarım görseli, Kripto web tasarım görseli, Uygulama web tasarım görseli, Nft web tasarım görseli, Kripto Para web tasarım görseli, İos web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, JS, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-265

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews