Floda – Flower Store HTML Template Web Teması

Açıklama

Floda – Çiçek Dükkanı HTML Şablonu, çiçek dükkanı için zarif ve etkileyici bir HTML5 şablonudur. Bu çok amaçlı çiçek mağazası şablonu tamamen güzel, modern ve duyarlı. Bootstrap5 tabanlı e -ticaret şablonu floda, taze çiçek ve buket dükkanı sahipleri için ideal bir seçimdir.
Ayrıca, iki benzersiz ev sürümü 25+ HTML sayfası, 10+ blog sayfası ve Shop Grid & List stilleri ile mevcuttur. Floda, kaygan kaydırıcı, dinamik iletişim formu, ücretsiz yazı tipi, W3C validate işaretlemesi, son blog, hesabım, birden çok para birimi, WPML ve çapraz tarayıcı optimizasyonu sunar. Bunun da ötesinde, web sitenizdeki çiçek, çiçek buketi ve el buketinizi farklı bir şekilde vurgulamanıza yardımcı olur. Sonuç olarak, Floge – Flower E -Ticaret Bootstrap 5 şablonunu şimdi deneyin!
Ana Özellikler Listesi: 2 Ev Varyasyonu
7 mağaza sayfası
4 Ürün Detayları Varyasyonu
1 İletişim Sayfaları
5 Blog Sayfası
Toplam 25+ sayfa
Bootstrap ile inşa 5.2.3
SASS (SCS) ile yapılmış
2000+ simge yazı tipi (Fontawesome+ lineareicons)
Google Font içerir
Dinamik Mailchimp Abone Olma Formu
Ajax Çalışma İletişim Formu
Tamamen duyarlı tasarım
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Hız optimize edilmiş
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Ücretsiz Güncellemeler

Floda – Flower Store HTML Template Web Teması ; Aksesuarlar web tasarım görseli, Güzellik web tasarım görseli, Elmas web tasarım görseli, Küpe web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Hediye web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-1223

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews