Epic Advertisement WordPress Plugin & Add Ons for WordPress Eklentisi

Açıklama

Epic Advertisement WordPress Plugin & Add Ons for / Epic Reklam ve Ons WordPress Eklentisi
Tema ve sayfa oluşturucu için kolay ve esnek reklam yöneticisi
Epic Reklam, web siteniz için reklamlar oluşturma ve yönetme olanağı sağlayan birinci sınıf bir WordPress eklentisidir. Programlama bilgisine gerek yok.
Geliştirici dostu
Geliştirici dostu olacak Epic Reklam eklentisi oluşturuyoruz. Tema veya eklenti geliştiricisiniz, konumu kolayca reklam yapabilirsiniz.
Gelişmiş filtreleme
Epic ADS eklentisi geniş filtreleme oluşturur. Ya tek gönderi, tek kategori veya birden çok sayfada tek gösterisi.
Bol sayfa oluşturucu desteği
Epic Reklam eklentisi, Elementor ve WPBakery Page Builder gibi geniş aralık sayfa oluşturucuyu destekler.
Kolay ve kullanıcı dostu arka uç
Bu eklentinin oluşturulması sırasında, bu eklentinin kullanıcımız için ne kadar kolay kullanıldığına odaklandık, aynı zamanda esnek olmalıdır. Bu nedenle, kullanıcımızın bu eklentiyi siteleriyle yetkin bir şekilde kullanması zor olmayacaktır.
Geliştirici dostu
Temalarınızı veya eklentinizi destanla entegre edin – reklamlar çok kolaydır. Yeni reklam konumunuzu kaydedin ve ön uç konumunuzda arayın.
Epic Reklam Eklentisi Özellikleri
Müthiş özelliklere sahip, iyi kodlanmış ve kullanımı kolay kullanıcı arayüzü ile paketleyin.4 Reklamlar Tipis eklentisi birkaç reklam türünü destekler. görüntü reklamı, komut dosyası reklamı, kısa kod reklamı veya Google reklamı gibi.
7 Varsayılan Reklam Yerleştirme
Kullanmanız için birkaç reklam yerleşimi sağlıyoruz. İçerik, döngü veya seçici olabilir. 30’dan fazla yaygın olarak kullanılan AD Sizer Hisse Duygusal Adyou, cihaz ekran boyutunda reklam tabanının boyutunu seçebiliriz. Masaüstü, sekme veya telefon için bir seçenek sunuyoruz. WP siteniz için sınırsız sayıda reklam oluşturun. Reklamlarınızı içerik, döngü, hatta SelectorCustom Gönderi Türüne koyabilirsiniz. Sisteminizde özel yayın türünüz varsa endişelenmeyin. Seni örtbas ettik. CPT bu eklenti tarafından desteklenir. Ayrıca özel taksonomiyi de destekliyoruz. Epic Reklamlar Elementor.wpBakery Destek için uzantı olarak çalışır. Epic Reklamlar, WPBakery Page Builder için uzantı olarak çalışır. Shortcode Desteği Youou da içeriğinize epik reklamlar ekleyebilir. Kısa kodu oluşturun, içeriğe koyun ve gitmeye hazırsınız. Bu yüzden temalarınız widget ile çalışıyorsa, sizi kapsıyor. Çeviri dosyaları sağladık: ‘.po’ ve ‘.mo’ Çeviri araçlarıyla kolay çeviri için sizin için. Ayrıca Destek Forumumuzdaki eklenti belgelerine erişebilirsiniz.

Epic Advertisement WordPress Plugin & Add Ons for WordPress Eklentisi; eklentisi, Admaner eklentisi, Adet eklentisi, Adzon eklentisi, Reklam eklentisi, Reklamcılık eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-751

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews