Elementor Timeline Addon WordPress Eklentisi

Açıklama

Elementor Timeline Addon / Elementor Zaman Çizelgesi WordPress Eklentisi
Markanızın geçmişini sergileyin
Wiloke Zaman Çizelgesi eklentisi, markanızın geçmişini vurgular ve işletmenizin tüm hikayesini anlatır.
Her durum için farklı zaman çizelgeleri oluşturun
Wiloke Zaman Çizelgesi eklentisi, markanızın temel etkinliklerini, kilometre taşlarını ve başarılarını görselleştirmenin yeni bir yolunu sunar. 1-2-3 kadar kolaydır-şimdi nerede olduğunuzu, buraya nasıl geldiğinizi ve nereye gittiğinizi kolay ve hızlı bir şekilde görün. Zaman çizelgesindeki randevular, ürün yol haritası, program zaman çizelgesi veya işlem adımlarını sunmak için çeşitli şablonlarımızı da kullanabilirsiniz.
** 3 güçlü zaman çizelgesi düzeni sağlayın **
Eklenti, sunmak istediğiniz herhangi bir unsur için kendi ihtiyaçlarınıza göre 3 güçlü zaman çizelgesi şablonu sağlar. Zaman çizelgesinde herhangi bir öğeyi (örn. Görüntüler, tarihler, metin) değiştirebilir ve ardından zamansız bir şekilde sunabilirsiniz! Zaman çizelgesinin yapısını değiştirmeye gerek yok.
Maksimum özelleştirmeye izin ver
Şirketinizin başarılarını özel renkler, yazı tipleri, resimler vb. İle gösterin veya yeni özel zaman çizelgesi şablonumuzun yardımıyla önümüzdeki haftalarda veya aylarda sonraki adımlarınızı gösterin. Etkili yakınlaştırma kitlenizi büyüleyecek ve doğal olarak etkileşime girmeye teşvik edecektir.
Wiloke Zaman Çizelgesi eklentisi, geçmişinizin, şimdiki zamanınızın ve geleceğinizin akıllı, dinamik ve güzel sunulmuş bir zaman çizelgesini kolayca oluşturmanızı sağlar.

Elementor Timeline Addon WordPress Eklentisi; eklentisi, Zaman Çizelgesi eklentisi, Tarih eklentisi, Takım eklentisi, Takım Üyesi eklentisi, Üye eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, JS, CSS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-273

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews