Elementor Team Member WordPress Eklentisi

Açıklama

Elementor Team Member / Elementor Ekibi Üyesi WordPress Eklentisi
Güven “” Wiloke Takım Üyeleri “ile başlar. Kalabalıktan öne çıkmanıza yardımcı olan inanılmaz metin şablonları oluşturuyoruz.
————————————————– ————————————————– ——————
Wiloke ekip üyeleri eklentisi, ekip üyelerinizin sektörde ne kadar bilgili olduğunu ve uzmanlıklarını göstermek istiyorsanız en iyi bahistir. Kiraladığınız kişiler aracılığıyla markanızın sesinin parlamasına yardımcı oluyoruz.
Saniyeler içinde çarpıcı şablonlar oluşturun
Zengin, çekici ve ilgi çekici metin bloğu şablonları sunuyoruz. Bu şablonlar, görüntü, görüntü atlıkarıncası, metin kutusu kaplamalı görüntü, eklenmiş görüntüler, vb.
Kullanımı kolay arayüz
Özelleştirmenizi kolaylaştıran duyarlı ve kullanımı kolay bir arayüz oluşturduk. Renk paleti, yazı tipi seçici, metin kutusu aracı ve daha fazlası gibi sezgisel tasarım araçlarımıza hızlı erişebilirsiniz! Sadece eklentiyi yükleyin, uygun bir şablon seçin ve yazmaya başlayın!
Dışarıda bırakılmayın
Ekip üyelerinizi vurgulamak için şablonlarımızı kullanarak kendinizi görün ve markanızı öne çıkarın ve sosyal medya, iş unvanı ve kısa tanıtım gibi bilgiler ekleyin. Şablonlarımız kitlenizi büyütmek ve sosyal medyada konuşmaları ve paylaşmalarını sağlamak için tasarlanmıştır.
Güven ve Otorite
Wiloke ekip üyeleri eklentisi, ekip üyelerinizi güven ve otorite oluşturacak şekilde sergilemenizi sağlar. Her şablon benzersiz bir amaç göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bununla birlikte, her bir şablonun ekibinizdeki her bireyin beceri ve yeteneklerini sergilediğinden emin olduk. Tasarım sürecimiz basit bir konsepte dayanmaktadır: Doğru insanları çekmek için en iyinin en iyisini sergileyin.

Elementor Team Member WordPress Eklentisi; eklentisi, Takım Üyesi eklentisi, Üye eklentisi, Vitrin eklentisi, Team Showcase eklentisi, Team Showcase eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-279

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews