Edumate – Education HTML Template Web Teması

Açıklama

Edumate, eğitim platformunuz için mükemmel bir web sitesi oluşturmak için benzersiz, dakika ve sofistike bir HTML tabanlı web şablonudur. Ayrıca, etkileşimli ve büyüleyici bir düzene sahip para web şablonu için güvenilir ve en iyi bir değerdir.
Bu çok yönlü ve çok yönlü eğitim HTML şablonu, eğitimle ilgili çeşitli şeyler yapmanızı sağlar. Edumate ile çevrimiçi kurslar oluşturabilir, dersleri yönetebilir, öğretmen profilleri oluşturabilir, kurs ilerlemesini izleyebilir, referansları, bildirimleri, galeriyi vb. Gösterebilir ve eğitim ürünleri vb.
Bu premium eğitim web şablonu, 3 ana sayfa, 4 blog sayfası ve diğer 16 sayfa içeren 34 HTML sayfası dahil toplam HTML sayfalarından oluşur.
Bootstrap 5 çerçevesi ile güçlendirildiği için, herhangi bir güçlük olmadan muhteşem bir web tasarımı oluşturmanızı sağlar. Tamamen duyarlı, retinaya hazır ve çapraz tarayıcı uyumlu bir düzene sahiptir. Böylece, ziyaretçiler web sitenize rahat ve sorunsuz bir şekilde göz atabilir.
Becerikli ve özellik paketli bir web şablonu olan Edumate size tonlarca olanak sağlar. Temiz kod, SEO optimize edilmiş, pürüzsüz animasyon bölümleri, AJAX iletişim formu, kullanım kolaylığı, iyi belgeler, birkaç tanesini belirtmek için Edumate’in bazı önemli temel özellikleridir.
Bu birinci sınıf web şablonunu özelleştirmek basit ve açıktır. Bir web yöneticisi olarak, bu şablonla profesyonel bir eğitim web sitesi oluşturmak için gelişmiş teknik uzmanlığa ihtiyacınız yoktur. Son olarak, satın alma işleminizden sonra size hızlı ve dostça müşteri desteği sağlayacağız. Tek bir kuruş harcamadan zaman zaman daha fazla güncelleme alacaksınız.
İstediğiniz eğitim web sitesini ayarlamak için bu fantastik web geliştirme aracını deneyin ve olağanüstü sonucunu görün. Bootstrap 5.0.2
3 ana sayfa
SASS (SCS) ile yapılmış
Dinamik iletişim formu
Simge Yazı Tipi (Fontawesome)
Google Yazı Tipleri
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Yaratıcı ve modern tasarım
Tamamen duyarlı
Pürüzsüz animasyonlar
Özelleştirmesi kolay
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
İndirilebilir dosyaya hiçbir konsol hatası dahil değildir

Edumate – Education HTML Template Web Teması ; Akademi web tasarım görseli, Sınıf web tasarım görseli, Kurs web tasarım görseli, Eğitim web tasarım görseli, Eğitmen web tasarım görseli, Öğrenmek web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1212

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews