Directory ultimate PRO WordPress – Table, Grid WordPress Eklentisi

Açıklama

Directory ultimate PRO WordPress – Table, Grid / Dizin Ultimate Pro WordPress – Tablo, Izgara WordPress Eklentisi
Ultimate Dizin Pro, her türlü dizin sitesini oluşturmanızı sağlar. Herhangi bir temaya entegre edilebilir ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. Önizlemeyi kontrol ettiğinizden emin olun.
Dizin sitelerinin özel searcha büyük kısmı arama yapıyor. Dizin Ultimate, arama için hangi alanların kullanılacağını seçmenizi sağlar. Özel filtreler eklemenizi ve stil seçmenizi sağlar, böylece arama sitenize eldiven olarak uyacaktır.
Özel LightBoxpresent Müthiş özelleştirilebilir duyarlı tam ekranlı ışık kutusu ile öğeler. Herhangi bir alan ışık kutusuna doldurulabilir. Avantajı, bu dizin ile herhangi bir temada aynı görünmesidir! Hangi temaya sahip olursanız olun, dizin öğesinin telefon numarası, adres, çalışma saatleri, konum vb. Gibi ayrıntıların gösterilebileceği harika bir önizleme vardır.
WooCommerce Üyelik Fiyatlandırma Tabloları Yalnızca tüm kullanıcıların veya yalnızca premium kullanıcılarınızın girişlere erişmesine izin verecek? Ultimate Dizin Tablosu buna izin verir. WooCommerce’a dayanarak – ürünlerin kullanımı ve düzenlenmesi tanıdık WooCommerce formunuzda yapılacakken, dizin tablosu süslü bir fiyatlandırma tablosu sağlayacaktır.
Özellikler tamamen duyarlı – mobilden HD’ye harika görünüyor
Altı Ekran Modu Derileri – Listelerinizi göstermek için 3 kat daha fazla görüntüleme modu, ardından ortalama dizin eklentisi
CSS3 Technology – Bu oyuncu en yeni CSS3 tanımlarını kullanıyor
Kolay Kurulum – Satın Alın, Zip’i İndirin, Dokümanları Oku
İPhone / iPad Optimize Edilmiş – Bu galeri Apple Touch Cihazları için optimize edildi
Android Optimize Edildi – Bu bileşen Android 4.0’da test edildi ve harika çalışıyor
Geliştirici / SASS Powered – Bu bileşenin CSS, SASS’ın üstüne inşa edilmiştir, bu da SASS kullanıcılarının derileri değiştirme zamanına sahip olacağı anlamına gelir. SASS olmayan kullanıcılar için, CSS dosyalarının (SASS tarafından oluşturulduğu) sağlandığı için sorun değil
SEO Dostu – Sour Up’tan Mindon Arama Motoru Optimizasyonu ile Üretilen
IE – IE11+, Chrome, Safari ve Firefox, Edge’den uyumlu IE dahil tüm büyük tarayıcılarla uyumlu

Directory ultimate PRO WordPress – Table, Grid WordPress Eklentisi; eklentisi, Dizin eklentisi, Dizin eklentisi, WordPress eklentisi, WordPress eklentisi, Eklenti eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.9’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-861

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews