Cryptex – Mobile HTML Template Web Teması

Açıklama

Cryptex, kripto projelerine adanmış bir tasarıma sahip bir mobil HTML/CSS şablonudur. Bu şablonu kripto değişim uygulamanız, kripto cüzdanınız veya kripto mobil web siteniz için bir başlangıç ??noktası olarak kullanabilirsiniz. Tasarım benzersizdir ve eksiksiz bir kripto değişim uygulaması için gerekli tüm sayfaları içerir.
Özellikler Kripto Tasarım Konsepti
JS çerçeve bağımlılıkları yok
Özel HTML CSS’yi düzenlemesi basit ve kolay
Haberler/Blog Düzeni
Kullanıcı Oturum Açma/Kayıt açılır
Çalışan Ajax İletişim Formu Dahil
Sekmeler / geçiş / tablolar CSS öğeleri

Cryptex – Mobile HTML Template Web Teması ; Kripto web tasarım görseli, Hareketli web tasarım görseli, İnternet Uygulaması web tasarım görseli, Değişme web tasarım görseli, Uygulama web tasarım görseli, İnternet web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-814

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews