CLEVER – HTML5 Radio Player With History WP Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

CLEVER – HTML5 Radio Player With History WP Plugin / Zeki – Html5 Radyo Oynatıcı Tarih WordPress Eklentisi
Özellikler: Shoutcast ve IceCast Desteği – Shoutcast ve ICECast radyo akışını destekler. Radyo akışı mp3 türü olmalıdır. AAC akışlarını da oynayacak ancak yalnızca destekleyen tarayıcılarda
Yalnızca radyo akışı gerekiyor – sadece radyo akışını ekleyin ve oyuncu mevcut çalma şarkısını ve sanatçı fotoğrafını alacaktır.
Duyarlı Tasarım – Radyo oynatıcı duyarlı web sitelerinde kullanılabilir. Duyarlı olmayan web sitelerine entegre etmek için duyarlı davranışı devre dışı bırakmak için isteğe bağlı parametre.
Mobil uyumlu – iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumludur.
Tam Genişlik Seçeneği – Radyo oynatıcı genişliği, ana div’in tam genişliğini kaplayabilir.
Sanatçı Görüntüsü – Oyuncu, veritabanında mevcutsa, mevcut çalan şarkıcının fotoğrafını gösterecektir.
Son derece özelleştirilebilir – Herhangi bir tasarıma entegre etme olanağına sahip olan oynatıcıyı özelleştirebileceğiniz 35’den fazla parametre.
Yapışkan Sürüm – Radyo oynatıcıyı yapışkan sürümde ayarlamak için parametre.
Tarih – otomatik olarak Shoutcast akışları için geçmişi alacaktır. ICECAST akışları için radyo oynarken geçmişi oluşturacaktır.
Tarihi Göster/Gizle – Oyuncuyu geçmişe veya geçmişsiz yüklemek için parametre.
Birden fazla örnek – Web sitenize veya aynı sayfaya birden fazla radyo oynatıcıyı ekleyebilirsiniz (aynı sayfada maksimum 2). Yalnızca bir tane ‘sticky’ olarak ayarlanabilir. Autoplay özelliğini devre dışı bıraktı ve JS’den kontrol edilemez.
Safari, Chrome & Firefox (Apple & Google tarafından uygulanan kısıtlamalar) için not: Safari 11’den başlayarak Chrome 66 ve Firefox 66 Autoplay çalışmayacak çünkü Apple & Google devre dışı otomatik oyun özelliği ve JS’den kontrol edilemez.
Chrome artık karışık istekleri kabul etmiyor. Lütfen şu bağlantıyı kontrol edin: https://blog.chromium.org/2019/10/no-more-mixed-fessages-about-https.html. Bir HTTPS web siteniz varsa, bir HTTPS radyo bağlantısı kullanmanız gerekir.

CLEVER – HTML5 Radio Player With History WP Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Tarih eklentisi, Html5 eklentisi, İcra eklentisi, İos eklentisi, Hareketli eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-401

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews