ChatBot, KnowledgeBase, Glossary & FAQ WordPress Eklentisi

Açıklama

ChatBot, KnowledgeBase, Glossary & FAQ / Chatbot, Bilgi Masası, Sözlük ve Sss WordPress Eklentisi
Bilgi Baskı X W/ SSS, WPBOT Chatbot/ Yardım Masası tarafından desteklenen Sözlük
WhopeBase X, SSS, Sözlük ve AI ile çalışan Chatbot Yardım Masası özelliklerine sahip gelişmiş bir WordPress Bilgi Baskı eklentisidir. Web sitenizde özellik açısından zengin bir bilgi tabanı oluşturun. Standart bilgi tabanı modunda veya SSS modunda veya benzersiz bir alfabetik sözlük tarzı olarak görüntülenin. Dosya ekini, makaleler için alternatif soruları, upvote/downvote ve çok daha fazlasını destekler!
### BilgiBase X, WordPress için en eksiksiz destek sistemidir. Chatbot, KB, SSS, Canlı İnsan Sohbeti (Addon) ve Destek Bileti (Addon)!
En iyi WordPress chatbot eklentisi WPBOT tarafından verilen yerleşik, takma Chatbot yardım masası ile bilgi tabanınızı güçlendirin. Chatbot, Google’ın Dialogflow AI ve NLP motoruyla entegre edilebilir.
Herhangi bir dille kolayca ve hızlı bir şekilde çalışması için yardım masası chatbot’u yapabilirsiniz. Bilgi Baskı X’in tüm özellikleri, Sözlük Modu dışında herhangi bir dille uyumludur.
Hepsi Tek Bilgi Baskı Çözümü
———————————
Sağlam bir self servis destek sistemi kolayca oluşturun ve Canlı Destek Zamanını ve Çabayı Bilgi Baskı X ve AI ile çalışan Yardım Masası ile önemli ölçüde azaltın. WordPress web sitenizde uzun vadede canlı desteğinizi ve iş yükünüzü önemli ölçüde azaltacak bir destek alanı oluşturmak için WhowerBase X, bir dizi benzersiz ve esnek özellik ile birlikte gelir.
Bir dizi bilgi tabanı makalesi oluşturun ve bunları farklı modlarda gösterin – kategoriler, listeleme vb. Standart bilgi tabanı modunda veya terimler sözlüğü veya SSS olarak gösterin. İstenen modu kullanışlı ve hızlı kısa kod jeneratörüyle kolayca seçebilirsiniz.
AI Güçlü Yardım Masası Chatbot
—————————
WPBOT Pro, WhopeBase X ile tamamen entegre edilmiştir ve AI ve NLP motor diyalog akışı için Google’ın yapay zeka API’sını destekler.
Bilgi Baskı X CHATBOT, web sitesi ziyaretçilerinizin sorularını cevaplayabilir, chatbot penceresinden e -posta gönderebilir, insanların bilgi tabanı makalelerinizden cevap bulmasına yardımcı olabilir, ziyaretçilerin telefon numaralarını terk etmelerini ve çok daha fazlasını alabilir!
DialogFlow ile entegre olduğunuzda, DialogFlow içinde özel niyet ve yanıtlar oluşturabilirsiniz ve Yardım Masası Chatbot, kullanıcı sorgularını cevaplamak için hazır niyetlerle birlikte kullanacaktır. Ayrıca hazır niyetleri tamamen devre dışı bırakabilir ve yalnızca akıllı bilgi tabanınız olarak sadece Dialogflow’u kullanabilirsiniz!
Standart bilgi tabanı özellikleri
——————————-
### KnowlessBase Makaleleri
Sınırsız bilgi tabanı makaleleri oluşturun ve bunları kategorilere ayırın. Bilgi tabanı tüm kategorilerinizi görüntüler ve kullanıcılar kategorilere göre göz atabilir. Yapışkan makaleleri destekler. Bilgi tabanı kategorilerinizi görüntülemek için iki farklı stil mevcuttur. Tüm bilgi tabanı kategorilerini ve makalelerini görüntülemek için dinamik kenar çubuğunu destekler. Ortakla Ayrıntılar sayfaları, kullanıcıların bir makaleyi değiştirmesine veya aşağı satmasına izin verir. Upvote/downvote ve görünüm sayımları yönetici tarafından düzenlenebilir
Makaleli birden fazla dosya ekleyin
İlgili makaleleri göster
Aynı makale tarafından da cevaplanan birden fazla alternatif soru ekleyin. Bu, arama sonucunun eşleşmesini geliştirir ve kullanıcılar için çok yararlıdır ### Bilgi Baskı Sözlüğü
Oluşturduğunuz bilgi tabanı makaleleri, ekstra çaba olmadan alfabetik bir sözlük formatında da kullanılabilir. Her bilgi tabanı makalesi için bir terim tanımlayın ve Sözlük Kısa kodunu kullanın. Sözlük tasarımı, tamamen benzersiz olan yüzer alfabetik filtreleme ile harika ve kullanıcı dostu!
### Bilgi Baskı SSS – Sık Sorulan Sorular
Aynı bilgi tabanı makalelerini akordeon modunda SSS formatını kullanabilirsiniz. Bu, sık sorulan sayfasını sorularınız olarak tek bir makale kategorisi göstermek veya diğer sayfaların bir parçası olarak dahil etmek için kullanışlıdır.
### Güçlü Canlı Arama
Kullanıcı türleri arama terimleri olarak makale sonuçlarını göstermeye başlayan güçlü bir canlı arama çubuğu.
### İthalat ihracat
Bilgi tabanınızı CSV biçiminde dışa aktarın ve içe aktarın. KB’yi başka bir siteye kopyalamak için çok kullanışlı.
### Tüm bilgi tabanı seçenekleri için kolay kısa kod oluşturucu
Tüm seçenekleri ve parametreleri hızlı ve yapıştıran gerekli kısa kodu oluşturmak için sayfa düzenleyicinizle güçlü kısa kod jeneratörünü kullanın. Hayatınızı kolaylaştırır!
### Kenar çubuğu ve bilgi tabanı widget’ları
Son gönderiler ve etiket bulutu için kenar çubuğu widget’ları mevcuttur. Yapışkan, en popüler ve son makalelerinizi göstermek için Bilgi Baskı sayfasında sekme widget’ını etkinleştirebilirsiniz.
### Rol Tabanlı Erişim
Kategoriler için kullanıcı erişim seviyelerini ayarlayın. Kullanıcı Rollerine göre bilgi tabanı makalelerine kullanıcı erişimini kısıtlayabilirsiniz. Hangi kullanıcı rollerinin hangi kategoriler altındaki makalelere erişebileceğini seçin.
Yardım Masası CHATBOT – AI Powered
AI ile çalışan bir chatbot’un yardım masanız veya destek masanız olarak hareket etmesini sağlayın. Web siteniz kullanıcıları chatbot ile sohbet edebilir, sorular sorabilir ve mantıklı cevaplar alabilir. Yardım masası chatbot, Google’ın Dialogflow ile entegre edilmiştir. Böylece, herhangi bir soruyu kolay ve hızlı bir şekilde cevaplamak için sohbet botunu eğitebilirsiniz. Dialogflow geçmişinden kullanıcı sorgularını analiz edin ve sohbet botunu zamanla daha iyi hale getirin. Chatbot daha iyi hale geldikçe, canlı destek gereksinimlerinizi azaltmaya başlayacak ve sonunda canlı desteği tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.
### Yardım Masası Chatbot Kullanıcı Niyet Tespiti
Yardım masası chatbot, komutlar için iki tür kullanıcı niyetine dayalı çalışır.
Önceden tanımlanmış niyetler, Dialogflow API ve AI için entegrasyon olmadan çalışabilir. Bunlar, eklentiyi yüklediğinizde ve ayrı ayrı açılıp kapatılabilir olmaz kolayca kullanılabilir. Bilgi Baskı X Chatbot, eklenti yüklenir kurulmaz 4 hazır niyeti tanır. Arama makaleleri, makalelerin listesi, e -posta destek sorusu, geri çağırmak için numara bırakın. Bunlar diyalogflow entegrasyonu olmadan bile çalışabilir.
Özel niyetler size gerçekten insan gibi, akıllı ve kapsamlı bir sohbet botu oluşturma seçeneği sunar. Doğrudan diyalog akışında özel niyet ve yanıtlar oluşturun ve botu buna göre eğitin. Dialogflow’da özel niyet ve yanıtlar oluşturduğunuzda, kullanıcı girişleri oluşturduğunuz yanıtlarla birlikte özel niyetlerinizle eşleştiğinde Help Massk Chatbot bunları görüntüleyecektir.
Herhangi bir dille çalışır – tüm chatbot yanıtlarını kolayca değiştirmek için KBX Pro’nun Gelişmiş Dil Merkezini kullanın. Chatbot’u herhangi bir dille çalışmasını sağlayabilirsiniz. 30’dan fazla dil için durma kelimeleri sözlüğü dahil edilmiştir.
### CHAT Desteği ve İletişim
Yardım Masası Chatbot doğrudan sohbet penceresinden e -posta desteği sağlar. Kullanıcı SSS’de sorusunun cevaplarını bulamazsa, Site Yöneticisine sohbet ederek bir e -posta göndermeyi seçebilir!
### Beni geri ara
Bu Yardım Masası Chatbot’un beni geri arayın özelliği, müşterilerinizden arama istekleri almanızı sağlar. Çağrı isteği yöneticiye e -postayla gönderilecektir. Bu harika özellik, potansiyel müşterinin telefon numaralarını toplamanıza ve bunları kolaylıklarınıza geri çağırmanıza olanak tanır.
### Chatbot’unuzu kişiselleştirin!
4 Modern Chatbot pencere şablonundan birini seçin. Chatbot penceresinin arkasında göstermek için kendi arka plan resminizi yükleyin. Her düğüm için birden fazla chatbot yanıt varyasyonu ekleyin. Rastgele kullanılacak ve daha fazla insan benzeri yanıt görünümü verecekler.
### Dil desteği
Yardım masası chatbot herhangi bir dille çalışabilir, ancak çok dil desteklenmez. Sohbet penceresinde görüntülenen her sohbet bot yanıtı ve sistem metni, yardım masası chatbot ayarlarından kolayca ve hızlı bir şekilde düzenlenebilir. ** WordPress Multisite özelliğini kullanarak uygulamadığınız sürece çok dilli desteklenmez.
### yerinde yeniden hedefleme, yeniden pazarlama, dönüşüm optimizasyonu, çıkış niyeti
Yerinde yeniden hedefleme ile terk eden ziyaretçilerin% 15’ini kurtarın. WPBOT, ziyaretçilerden çıkmayı tespit eder ve ziyaretçinize sizin tarafınızdan belirlenen hedefli bir teklif sergiler. Yeniden hedeflenen ziyaretçilerin% 25’i mesajınıza cevap verecek ve müşterilere dönüşecektir. Hedeflenen teklifler bir kupon kodu, ücretsiz e -kitap veya seçtiğiniz herhangi bir heyecan verici teklifi olabilir! Yerinde yeniden hedefleme, çıkış niyeti, zaman aralığı veya Chatbot penceresinin içinde aşağı kaydırma konusunda özel tekliflerinizi ve kuponlarınızı göstererek dönüşüm oranı optimizasyonunuza yardımcı olur. Doğrudan alışveriş yapanla konuşan bir sohbet botu ile diğer çıkış niyet pop -up’larından kurtulun. Sohbet botuyla zamanında mesajlar göstererek terk edilmiş arabayı azaltın!
Bunların hepsi, geri dönme potansiyellerini azaltarak çok daha yüksek bir müşteri dönüşümü oranına dönüşecektir.
### CHATBOT WIDGET KUSSAL KODUK
WPBOT, kullanışlı bir kısa kodu kullanarak sayfalarınızdan herhangi birine herhangi bir yere yerleştirebileceğiniz kullanışlı bir Chatbot Widget sağlar! Bu benzersiz özellik, chatbot’u yenilikçi şekillerde kullanmak için birçok yeni ve benzersiz olasılık açıyor! Bir sayfada Chatbot Widget kısa kodunu kullandığınızda, o sayfa için yüzen chatbot simgesi otomatik olarak kapatılır.
### Sohbet bağlantısı için tıklayın
Kullanıcıların içeriğinizden herhangi bir yerde bir metin bağlantısını tıklayabilmeleri ve Chatbot penceresini açabilmesi için sohbet kısa kodunu tıklayın! Bu, botla sohbet etmek için bir eylem çağrısı bağlantısı almanıza ve bir kullanıcının sahip olabileceği sorulara daha fazla bilgi ve cevap bulmanıza olanak tanır.
### WPBOT’u başka bir web sitesine gömün
WPBOT, statik HTML veya herhangi bir PHP tabanlı sistem veya diğer CMS’ler dahil olmak üzere birkaç satır kod kopyalayarak başka herhangi bir web sitesine gömülebilir. Birden fazla web sitesine sahip mi yoksa sadece diğer kişilerin botunuzu web sitelerinde kullanmasına izin vermek mi istiyorsunuz? Şimdi yapabilirsin! Diğer sitelere gömüldükten sonra, chatbot kendi sitenizde olduğu gibi çalışacaktır!
### sayfa için kısa kodu
Kısa kodla herhangi bir sayfaya WPBOT yükleyin. Bu özellik ile, kullanıcılarınızın botunuzla sohbet etmesi için tek bir açılış sayfası oluşturabilirsiniz!

ChatBot, KnowledgeBase, Glossary & FAQ WordPress Eklentisi; eklentisi, Chatbot eklentisi, Sözlük eklentisi, Bilgi Tabanı eklentisi, Destek eklentisi, Yardım Masası eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-223

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews