Cargo HUB – Logistics HTML Template Web Teması

Açıklama

Cargo Hub, Bootstrap ile inşa edilen en iyi ulaşım ve lojistik iş html şablonudur. Lojistik, kamyon, ulaşım şirketleri, çevrimiçi ulaşım lojistik, kamyon, sevkiyat, filo, düz taşıyıcı, hareketli şirket, nakliye, depo, teslimat, yük hizmetleri, kurumsal, vitrin, duyarlı yaratıcı portföy, paket, depolama, çok amaçlı İş ve küçük yük işi. Herhangi bir ulaşım endüstrisi büyüklüğüne uyacak ayrıntılı bir ana sayfa düzenleri tasarladık. Şirketiniz hava yükü, deniz yükü, yol navlunları, depolama, Overland Network veya bunların hepsini birlikte ise, kesinlikle ihtiyaçlarınıza uygun bir düzen bulacaksınız
Özelliklere Genel Bakış:% 100 Sıvı Duyarlı – Herhangi bir cihaza mükemmel uyuyor
Gerçek cihazlarda test edildi
04 Eşsiz Ana Sayfa.
04 Başlık Stilleri
04 Altbilgi Örnekleri
Esnek düzen
Düz, modern ve temiz tasarım.
Retina optimize edilmiş
Sosyal Bağlantılar
Temiz ve Yorumlanan Kod
Gelişmiş tipografi
Pixel Mükemmel Tasarım
Bootstrap 3 üzerine inşa edilmiş
Geçerli HTML5 ve CSS3 Dosyaları
Blog Sayfaları
Çeşitli yazı formatları
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu
Çoklu Konum Google Harita
Paralaks efekti
Harika benzersiz görünüm
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Google yazı tipi
Hızlı, özel ve profesyonel destek
İyi belgelenmiş ve daha fazlası…. Steelthemes tarafından yapılan taban: https://themeforest.net/user/steelthemes/portfolio

Cargo HUB – Logistics HTML Template Web Teması ; Kargo web tasarım görseli, Kurye web tasarım görseli, Teslimat web tasarım görseli, Yük web tasarım görseli, Lojistik web tasarım görseli, Taşıyıcılar web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, LESS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-946

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews