Alistia – Classified Ads & Directory Listing Web Teması

Açıklama

Bölgede kalacak bir yer mi arıyorsunuz? Alistia’dan başka bir yere bakmayın! Mülk sahiplerinin mülklerini çevrimiçi olarak listelemesine izin veren ve ayrıca muhtemel kiracıların konaklama arayışına izin veren kiralama hizmetleri için HTML şablonu bir dizin listesi sunuyoruz. Tam teşekküllü bir rezervasyon motoru, Google Haritalar ile entegrasyon, kategoriye veya konuma göre arama, açıklama filtreleme ve daha fazlası gibi özelliklerle, bir şeyler bulacağınızdan emin olabilirsiniz

Alistia – Classified Ads & Directory Listing Web Teması ; Şehir web tasarım görseli, Toplum web tasarım görseli, Dizin web tasarım görseli, Rehber web tasarım görseli, Sınıflandırılmış web tasarım görseli, Reklam web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-173

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews