2PA – WooCommerce 2Performant Affiliates WordPress WordPress Eklentisi

Açıklama

2PA – WooCommerce 2Performant Affiliates WordPress / 2Pa – Woocommerce 2 Performanslı İştirakler WordPress Eklentisi
WooCommerce 2 Performanslı Bağlı Ortak Eklentiler, 2 Performans’ta mevcut olan 730’dan fazla bağlı kuruluş programından WooCommerce mağazanıza toplu olarak ithalat ürünleri yapma imkanı sunar!
2 Performans, çevrimiçi pazarlama uzmanlarını çevrimiçi mağazalar ve markalarla satış başına bir maliyete dayalı olarak bağlayan bir bağlı kuruluş pazarlama ağıdır.
Toplu İthalat Ürünleri
Ürün beslemelerine göz atın, ürünleri markalara/ kategorilere göre filtreleyin/ anahtar kelimeye göre arama yapın, kuyruk için birden fazla ürün ekleyin ve bunları wooCommerce’e aktarın!
1 saniyeden az ithalat
Bunu doğru duydun! Bir ürünü 1 saniyeden daha kısa bir sürede içe aktarın! Bir seferde birden fazla ürün resmi içe aktarmak için ayarlayabilir ve aynı zamanda özel bir kategoriye aktarmayı veya kategoriyi reklamverenlerden kullanmayı seçebilirsiniz.
Ürün Analizi
Analitycs’i web sitenizin gösterge panelinde canlı olarak yaşayın! Ödeme tıklamaları, dönüşümler, satışlar ve daha fazlası!
Doğrudan ödeme
Doğrudan ödeme, “Şimdi Satın Al” düğmesini tıkladıklarında kullanıcıların reklamverenin web sitesine yönlendirileceği anlamına gelir.
Senkronizasyon
2 Performanslı Ürünleri Senkronize Tutun!
Senkronizasyon modülünü kullanarak ürünleri senkronize edebilirsiniz – başlık, açıklama ve fiyat ve ayrıca tekrarlayan bir süre ayarlayabilirsiniz – ürünleri ne zaman senkronize edilir – her 24 saat, 48h ve benzeri. Ayrıca bir ürün artık mevcut değilse, otomatik olarak çöpe taşınır.
Uzak resimler
Ürün görüntülerini içe aktarma konusunda harika bir özelliğimiz var, daha çok ürün görüntülerini doğrudan reklamveren CDN’lerinden kullanabilirsiniz, bu da müşterileriniz için daha hızlı yükleme süresi anlamına gelir!
Reklamveren Sıralaması – En İyi İştirakler Programını seçin!
Checkout Reklamveren doğrudan web sitenizden sıralanır! Reklamverenlerin Varsayılan Komisyonu, Ödeme Zamanı, BT’ten içe aktarmak için kaç ürün var ve çok daha fazlası!
Ürün Ücretleri – Bir reklamverene başvurduktan sonra, ürünlerinin beslenmesini ve web sitenize aktarmak için kaç ürünün mevcut olduğunu görebileceksiniz. Ürün yemleri her dakika güncellenir.
Satış ortağı pazarlamasıyla para kazanmaya başlayın!
Komisyonlar satış başına% 15,0’a kadardır (komisyon satıcıya bağlı olarak değişir)
2 Performans’ta 730 satış ortağı programı mevcuttur! Nişinize daha iyi uygun olanlardan ürünleri içe aktarmayı seçebilirsiniz.
Zaten 2 Performans Ağı’na katılmış 70.606’dan fazla bağlı kuruluş var! Ne için bekliyorsun?
Haftalık ve uygun ödeme
Büyük markalarla çalışmak
Hiç büyük bir marka için çalışmayı düşündün mü? Artık ortak olarak büyük markalarla çalışabilirsiniz.
Ekstra para kazanıyorsun
Boş zamanlarınızda ekstra para kazanabilirsiniz veya bağlı kuruluş pazarlamasını tam zamanlı bir yaşam tarzı veya iş olarak alabilirsiniz.
Gerçek Gerçekler:
10 yıl içinde 2 Performans, binlerce işletme sitesi için bağlı kuruluşlar tarafından üretilen 316 milyon tıklamayı ölçtü.
İştiraklere yaklaşık 9 milyon EUR ödenen 3,57 milyon işlem.

2PA – WooCommerce 2Performant Affiliates WordPress WordPress Eklentisi; eklentisi, 2 Performans eklentisi, 2 Performans eklentisi, Eklenti eklentisi, Woocommerce eklentisi, WordPress eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-769

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews