Zinka – IT Agency & SEO Business HTML Template Web Teması

Açıklama

Teknoloji için BT Business & SEO pazarlama web siteleri
23+ sayfa, Bootstrap 5.x & Sass + RTL dahil
Özelleştirmesi kolay, geliştirici dostu
Zinka, BT, SEO, Pazarlama, SaaS, İşletme ve Sosyal Medya Pazarlama Ajansı web sitesi için temiz ve modern bir HTML şablonudur. SaaS uygulamaları aracılığıyla dijital çözümler de dahil olmak üzere çevrimiçi ve BT tabanlı hizmetler sunan iş ve teknoloji odaklı ajanslar için oluşturulmuştur. Şablon, ajanslar, girişimler, BT çözümleri sağlayıcıları, yazılım hizmetleri, iş girişimleri ve diğer iş ajansları için uygundur.
Şablon RTL özelliği dahildir, bu nedenle Arapça ve İbranice dil tabanlı web siteleri için kullanmak daha hızlı ve daha kolay olacaktır.
Ayrıca, bu şablonun bir çalışma iletişim formu vardır, iyi yorumlanmış ve ayrıntılı belgelere sahip kolayca özelleştirilebilir kaynak kodu vardır. Bu özellikler, şablonun kullanımı ve nihai ihtiyaçlara dayalı olarak özelleştirmeye yardımcı olacaktır.
Ana Özellikler: 3 Demo Varyasyonu + Daha Yakında Ekleme
RTL sürümü dahil
Karanlık ve Işık Modu Sürümü
Retina Hazır
Herhangi bir cihazda duyarlı
Ajax İletişim Formu Gönderimi
Mailchimp aboneliği
Yaratıcı Düzen
Hızlı, Hafif ve Güçlü
Pürüzsüz geçiş efektleri
Bootstrap (v5.x)
CSS & SASS dahil
Fontawesome & Flaticon ile entegre
W3 Geçerli
İyi yorumlanmış kod
Kolayca özelleştirilebilir
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Şablon kaynak kodu
Belgeler

Zinka – IT Agency & SEO Business HTML Template Web Teması ; Aı web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, Pazarlama web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Başlatmak web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-526

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews