Xmoze – HTML Landing Page Template Web Teması

Açıklama

Xmoze – Çeşitli SaaS ürünleri, yazılım, kripto, uygulama vitrini ve ilgili ürünler/hizmetler için yaratıcı HTML5 şablonu. Bu şablon, başvuru, yazılım iş, başlangıç ??ve ajans web sitesi başlatmak isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, web sitelerini sergileyen uygulama veya uygulama için kullanılabilir. % 100 duyarlı bir tasarıma sahiptir ve tüm büyük tarayıcılar ve cihazlarda test edilir.
Zorlu gereksinimlerinizi karşıladığından emin olmak için, bir dizüstü bilgisayar, mobil veya tablet olsun, kullanıcılarınızın görüntülediği herhangi bir cihaza adapte olduğundan emin olmak için HTML şablonumuzu test ettik!
### Özellikler Genel Bakış BootStrap 5 Çerçeve: Bootstrap, web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
3 Yaratıcı Ana Sayfa Pagexmoze size 3 harika ev sayfası sunar.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Siteniz gerektiği gibi çalıştırılacaktır. Xmoze şablonu, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
W3 Geçerli HTML Dosyaları: Güzel ve Temiz Kodlarla Kodlanmış Xmoze Şablonu! Bazı güçlü HTML dosyaları% 100 geçerli W3 Web Standartları.
İyi Belgelenmiş: Ekran görüntüleri ile Xmoze Şablon Doc Dosya Yapımı ve Nasıl Düzenleyeceğiniz Hakkında Çok Kolay Detaylar.
————————–% 100 sıvı duyarlı-herhangi bir cihaza mükemmel uyuyor
Gerçek cihazlarda test edildi
3 benzersiz ana sayfa
3 başlık stili
Esnek düzen
Düz, modern ve temiz tasarım.
Retina optimize edilmiş
Sosyal Bağlantılar
Temiz ve Yorumlanan Kod
Gelişmiş tipografi
Pixel Mükemmel Tasarım
Blog / Haber Sayfaları
Çeşitli yazı formatları
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu
Harika benzersiz görünüm
Benzersiz efektler ve işlevsellik
Google yazı tipi
Hızlı, özel ve profesyonel destek
İyi belgelenmiş ve daha fazlası…. ### kurulum
FTP Yükleme: FTP yöneticinizi açın ve barındırmanıza bağlanın.
Gerekli dizine göz atın (normalde public_html).
Dosyaları ana dosya klasörünün içine yükleyin. ### Kaynaklar ve CreditStWitter Bootstrap
jQuery
Kaygan atlıkarınca
Büyük
Allfreephotos
Unplashnote: Tüm görüntüler yalnızca yalnızca önizleme amacıyla kullanılır ve son satın alma dosyalarına dahil değildir.
### Destek
Bu, bu şablona dahil olanların sadece bir parçasıdır. Orada çok daha fazlası var, bu yüzden canlı önizlemeyi kontrol etmelisiniz. Bu şablonun özelleştirilmesi hakkında belgelerde yer almayan herhangi bir sorunuz varsa, yorum bölümünde bir soru sormaktan çekinmeyin veya profil sayfamızdaki e-posta formu aracılığıyla doğrudan benimle iletişime geçin.

Xmoze – HTML Landing Page Template Web Teması ; Uygulama web tasarım görseli, Kripto web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, Girişimci web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Sayfa web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, JS, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-268

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews