WPBakery Addon – Chameleon Audio Player WordPress Eklentisi

Açıklama

WPBakery Addon – Chameleon Audio Player / Wpbakery Addon – Chameleon Audio Player WordPress Eklentisi
Bu, WPBakery Page Builder için bir eklenti / uzatma
Bu HTML5 ses çalarını, player arka planı, ses seviyesi kaydırıcısı, zamanlayıcı, tampon, seek çubuğu, şarkı başlığı, çalma listesi arka planı, çalma listesi yazı tipi ve çalma listesi öğe satırı ayırıcısı için özelleştirebilirsiniz.
Bu şekilde, bu ses oynatıcıyı herhangi bir tasarıma entegre etme olanağına sahipsiniz.
.Mp3 ve .ogg ses dosyalarını destekler
Özellikler: Özelleştirilebilir Renk Şeması – önceden oluşturulmuş denetleyiciler (oynat düğmesi, sonraki parça düğmesi vb.) Siyah veya beyaz versiyonlarda gelir. Parametreleri kullanarak herhangi bir renk şemasını seçebilirsiniz: oyuncu arka planı, ses seviyesi kaydırıcısı, zamanlayıcı, arabellek, seek çubuğu, şarkı başlığı, çalma listesi arka plan, çalma listesi yazı tipi ve çalma listesi öğe satırı ayırıcı. Gerekirse, PSD dosyaları dahildir ve denetleyicileri de çok kolay değiştirebilirsiniz.
Elemanları Göster/Gizle – Görünür veya Gizli Olarak Ayarlayabilirsiniz, Tasarım ve İşlevsellik İhtiyaçlarınıza Göre Ses Oynatısının Herhangi Bir Elemanı: Yeniden Geri Düğme, Oynat düğmesi, Önceki Düğme, Sonraki Düğme, Sessiz Düğme, Sesli Kaydırıcı, Zamanlayıcı, Tampon , SeekBar, başlık bölümü, çalma listesi.
Mobil uyumlu – iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumludur.
Birden fazla örnek – Web sitenize veya aynı sayfaya birden fazla ses oynatıcıyı ekleyebilirsiniz.
Çoklu Parametreler – Oynatıcınızı özelleştirebileceğiniz 35’den fazla seçenek, otomatik oyun, döngü, başlangıç ??hacmi, göster/gizle çalma listesi, init ve renk parametrelerinde çalma listesini gösterin/gizle. İOS için Notlar (Apple tarafından dayatılan kısıtlamalar): Otomatik Oyun: IOS otomatik oyma özelliğini devre dışı bıraktığı ve JS’den kontrol edilemediği için çalışmayacak
Hacim denetleyicileri iOS üzerinde çalışmaz. Ses seviyesini mobil cihazın fiziksel düğmeleri ile ayarlamanız gerekir.

WPBakery Addon – Chameleon Audio Player WordPress Eklentisi; eklentisi, Ses eklentisi, Eklenti eklentisi, Html5 eklentisi, Mp3 eklentisi, Müzik eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-526

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews