WordPress Telegram Chat Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

WordPress Telegram Chat Plugin / Telegram Sohbet WordPress Eklentisi
ElfSight by WP Telegram Sohbeti, müşterilerinizin sizinle iletişime geçmesi ve sizden yardım almasının en kullanış yoludur. En popüler Messenger’tan birinde çevrimiçi olarak kalacaksınız. WordPress Telegram sohbeti sayfanızda ekleyin; belirli sayfalarda veya belirli bir ziyaretçi grupları için etkinleştirilebilir, sohbet başlangıç ??aktivatörleri seçebilir, hoş geldiniz mesajınızı, simgeleri ve diğer özellikleri oluşturun. Sitenizdeki telgraf sohbeti yardımıyla, her zaman ve herhangi bir yerden insanlar için bağlı kalacaksınız.
Kitlenizin size ulaşmasının en kullanış yolu
ElfSight Telegram sohbetinin yardımıyla, kitlenizin sizinle aynı anda ve çaba olmadan konuşmasını süper hızlı hale getirmeye yardımcı olacak kullanışlı bir iletişim aracı kuracaksınız. Sizinle her zaman, tanınmış ve uygun bir habercide sohbet etme fırsatına sahip olacaklar. Bağlantıya devam edebileceksiniz, nerede olursanız olun hareket halindeyken cevaplayabilirsiniz.
Ziyaretçilerinizi alışveriş yapanlara çevirin
Tanıtarsanız veya öğeleri ne olursa olsun, sayfanızdaki hedefli iletişim yoluyla daha fazlasını sunmak mümkündür. Her insanı sohbet ettirin ve daha fazla kullanıcıyı web sitenizden satın almaya ikna edin. ElfSight Telegram Chat, sitede veya web sayfasında belirli bir süre sonra veya çıkmaya başladıklarında bir kullanıcı için sohbet penceresini etkinleştirecek sohbet tetikleyicileri vardır. Birkaç tür sohbet pozisyonu vardır ve sohbet penceresini en etkili çalışma için belirli bir kullanıcı kategorisi için görünecek şekilde ayarlayın.
Kullanım durumunuzla çalışacak şekilde özelleştirin
Eklentimizde, iş ihtiyaçlarınız için tam olarak özelleştirmenize yardımcı olacak arayüz ayrıntıları vardır. Müşteri hizmeti sunun, rezervasyon yapmak veya sipariş vermek için yardım verin – sohbetimiz tüm bu görevleri ve çok daha fazlasını yapabilir. Kütüphanemizden sohbet kabarcığı resmini seçin, önemli bilgilerle altyazı metin ekleyin, şirket logosunu gösterin veya koleksiyonumuzdan bir fotoğraf seçin, sohbet etmeye başlamaya, yeni mesaj bildirimini göstermeye ve daha fazlasına yardımcı olmak için davetkar bir karşılama mesajı düşünün.
Nasıl satın alınır, eklenti arşivini indirin.
Web sitenize kurulum zip yükleyin. NOT! Bu aşamada, tüm öğe fermuarını değil, sadece WordPress yüklenebilir zip yüklediğinizden emin olun.
Eklentinizi etkinleştirin. Ana menüden eklenti ayarları sayfasını girin.
Yeni bir eklenti oluşturun ve canlı eklenti editörünün yardımıyla özelleştirin
Eklentinin kısa kodunu web sitenizin gerekli sayfasına kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir. Bu kadar! Şimdi eklentiniz çalışıyor! WordPress Uyumluluğu
ElfSight Telegram sohbetinin mükemmel uyumluluğunu sağlıyoruz. Themeforest’te en popüler olan aşağıdakiler de dahil olmak üzere herhangi bir WP temasıyla iyi çalışır: Avada, Betheme, The7, FlatSome, Enfold.
Web sayfanızın herhangi bir bölgesiyle hiçbir zaman elfSight telgraf sohbetini ekleyin. Daha iyi konfor için birkaç kurulum seçeneği mümkündür: kısa kod
Guttenberg bloğu
Sayfa Oluşturucuları (Görsel Besteci, Elementor ve daha fazlası.)
WordPress eklentisi
Widget ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya sormanız gereken sorularınız varsa, müşterilerimize destek vermekten çekinmeyin. Her zaman yardım etmekten mutluluk duyarız!
Desteğimiz, eklenti hatalarını değiştirmeyi içerir
Hayat Zamanı Güncellemeleri
Müşteri Dostu Geliştirme Desteği Özellik Plugin Kurulumu
Eklenti Özelleştirme
Üçüncü taraf Matterscall to ActionStill işte aracımızı denemedi mi? Şimdi eklenti sayfasında kontrol edin!

WordPress Telegram Chat Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Sohbet eklentisi, Sohbet eklentisi, Eklenti eklentisi, Çevrimiçi eklentisi, Telegram eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.1’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.1'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-742

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews