WordPress Amelia Teması Rezervasyon Eklentisi

17 Haziran 2023

Amelia son zamanlarda güçlü ve kullanışlı ara yüzüyle bilinen bir WordPress rezervasyon eklentisi olarak öne çıkıyor. Bilindiği gibi söz konusu rezervasyon olunca pek çok şey karmakarışık bir hale gelebiliyor. WordPress’in bu çok kullanışlı eklentisi ile çok yönlülüğü ile rezervasyon yönetiminde çok büyük avantajlar sağlıyor.

Peki, WordPress rezervasyon eklentisi olan Amelia tam olarak neler yapabiliyor şimdi bunlara göz atalım.

Amelia’nın Özellikleri
Öncelikle Amelia eklentisi ile karmaşık ve hataya açık bir işlemi oldukça basitleştirebilirsiniz.
Arama sihirbazı sayesinde randevuları, servis zamanı, seviş çalışanlarına göre görüntülemeye olanak sağlar.
WordPress rezervasyon eklentisi İzleme ve raporlama özelliği sayesinde finansal dönüşümleri kontrol panelinde izleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.
Çalışan yönetimini en aktif şekilde kullanabilirsiniz. Çalışanların listesini, bilgilerini takip edebilirsiniz. Bu bilgileri WordPress veri tabanında ayrıca saklaya da bilirsiniz.
Personel çalışma programlarını kolayca düzenleyebilirsiniz. Birden fazla personel işlemlerini tek bir panelden çözümleyebilirsiniz.
Ödemeleri Amelia WordPress rezervasyon eklentisi üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. PayPal ve Şerit ile işletmenize yapılan ödemeleri görüntüleyebilirsiniz.
WordPress rezervasyon eklentisi katalog görünümü özelliği sayesinde tekliflerinizi içeren bir kataloğu kolaylıkla oluşturabilirsiniz.
Grup randevu organizasyonlarını ayarlayabilirsiniz. Grup kapasite bilgileri, rezervasyon bilgilerini WordPress rezervasyon eklentisi ile tek bir yerde görebilirsiniz. Takip randevusu ve e-posta ile özel etkinlik bildirim gönderimi sağlayabilirsiniz.

Amelia ile Neler Yapılabilir?
WordPress rezervasyon eklentisi olan Amelia ile randevu almak, yönetmek, özellikle çok sayıda kişiye hizmet veren sağlık merkezleri, spor kulübü, güzellik salonu gibi yerlerde oldukça kolay hale gelir.
Müşterilerin web sitesi üzerinden kolay bir şekilde rezervasyon yapmalarına kolaylık sağlarsınız.
Çalışanların programlarını yönetmelerine yardımcı olursunuz.
Rezervasyon bilgileri üzerinde daha fazla kontrol sahibi olursunuz.
Rezervasyonlar için özel günler oluşturabilir, müşterilerinize ek hizmetler sunabilirsiniz.
Çalışma saatleri, konumları ve genel ödemeleri yapılandırabilirsiniz.
Her bir çalışan ve her bir hizmet türü hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Yorumlar 0

Bir cevap yazın