Team Showcase WordPress Eklentisi

Açıklama

Team Showcase / Takım Vitrini WordPress Eklentisi
Bu eklenti ile farklı düzenlerde bir dizi resim ve bilgi görüntüleyebilirsiniz.
Eklentinin temel amacı ekip/personel görüntülemektir, ancak başka amaçlar için kullanılabilir.
Kategorilere veya gruplara bölünmüş personel, ekip veya çalışma gücünüz üyelerini sergilemek mükemmeldir. Ayrıca, görüntü ve metin gerektiren referansları veya diğer içerik türlerini görüntülemek için de kullanabilirsiniz.
Girişleri 4 farklı ana yolla görüntüleyebilirsiniz: GRID – Üyeler, ayarladığınız sütun sayısıyla ve ayarlarınıza bağlı olarak görüntünün sağ tarafındaki, sol veya altındaki bilgileri içeren duyarlı bir ızgarada görüntülenir.
Hakkında bilgi içeren ızgara – Üyeler de duyarlı bir ızgarada görüntülenir, ancak görüntüyü devirdiğinizde bilgiler görüntülenir.
Tablo – üyeleri basit bir şekilde görüntülemek için basit bir duyarlı tablo düzeni.
Küçük Resim Çekme Egemeri – Üyelerin Küçük Resimleri daha küçük görüntülenecek ve tıklamada daha büyük resmi ve bilgileri belirlenmiş bir alanda görüntülenecektir. Küçük küçük resimler üzerinde tıklayarak içeriğe gidebileceğiniz bir galeri işlevine çok benzer şekilde, birkaç düzen seçenekleri ve önceden oluşturulmuş stillerle düzeni özelleştirebilir ve geliştirebilirsiniz: sütun sayısı – Izgara düzenlerinde kaç sütun seçebilirsiniz. Görüntülemek istiyorsun. Sütunlar duyarlı olacak ve farklı ekran boyutlarına uyum sağlayacaktır.
Görüntü şekilleri ve efektleri – Görüntülerin kare köşeler, yuvarlak köşeler veya hatta dairesel şekilli görüntülenmesini istiyorsanız seçebileceksiniz! Ayrıca onlara gri tonlama, görüntü sınırları ve gölge stilleri gibi ekstra stiller verebilirsiniz.
Metin Align – Basit Metin Hizalama Seçenekleri: Merkez, sol sağ.
Kompozisyon – Bu seçeneğin uygulandığı düzenlerde, görüntünün yukarıda, sağda veya içeriğin solunda olup olmayacağını seçebilirsiniz.
JQuery Kategori Filtresi – Izgara ve Hover Izgara Düzenlerinde bir JQuery Grupları filtresini etkinleştirme ve görüntüleme seçeneğiniz olacaktır! Tüm üyelerinizi görüntüleyebilirsiniz ve bir tıklamayla ziyaretçileriniz seçilen bir kategoriyi filtreleyebilir!
Stil – Seçilen düzenlere farklı stiller/temalar uygulayabilirsiniz.
Yeni bir giriş eklerken, belirli içerik için alanlarınız olacaktır. Mevcut sürümde bunlar alanlar: iş unvanı
E -posta
Telefon
Konum
Kişisel web sitesi
Ücretsiz html
Sosyal Ağlar Bağlantıları

Team Showcase WordPress Eklentisi; eklentisi, İnsanlar eklentisi, Üyeler eklentisi, Kadro eklentisi, İşçi eklentisi, Kafes eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-886

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews