WooCommerce Support Ticket System WordPress Eklentisi

Açıklama

WooCommerce Support Ticket System / Woocommerce Destek Bilet Sistemi WordPress Eklentisi
WooCommerce Destek Bilet Sistemi (WCSTS), Woocommerce kurulumunuza sorunsuz bir şekilde entegre olur ve kullanıcı ve destek biletleri sipariş etmek için bir sistem ekler! Bu şekilde, mağaza yöneticisi kolayca takip edebilir ve sipariş ve kullanıcılar sorunları için destek verebilir!
FİKİR
WCSTS, destek biletlerini yönetmek için bir sistem ekleyerek wooCommerce’i genişletir. WCSTS aracılığıyla üç farklı bilet türü yönetilebilir: Sipariş Biletleri: Sipariş sorunlarıyla ilgili
Kullanıcı Biletleri: Kullanıcı sorunlarıyla ilgili
Bilet başına Ödeme: Daha fazla bilgi için ilgili paragrafı okuyun
Sipariş ve kullanıcı biletleri kullanıcı tarafından doğrudan ön uç sayfaları aracılığıyla gönderilebilir. Shop Admin, özel arka uç alanını kullanarak biletleri yönetebilir. Ayrıca, eklenti, sistemi yöneticinin ihtiyaçlarına göre daha iyi kişiselleştirmek için e -posta bildirimlerine, özel metinlere ve diğer birçok özelleştirmeye izin verir!
Etkinleştirildikten sonra, eklenti tüm ön uç sipariş ayrıntıları sayfalarına bir bilet alanı ekler (hesap sayfam -> siparişler -> herhangi bir sipariş seçin). Bu özel alanda, kullanıcı söz konusu siparişler için yeni bilet isteği desteği gönderebilir, zaten gönderilen biletlerin yönetici yanıtlarını okuyabilir ve yeni mesajlar gönderebilir.
İsteğe bağlı olarak kullanıcı bir veya daha fazla dosya da ekleyebilir. Bir bilet gönderildikten sonra, Müşteri ve Yönetici isteğe bağlı olarak bir bildirim e -postası alabilir (varsayılan olarak bildirim sistemi ve eki devre dışı bırakılır. Seçenekler menüsü üzerinden etkinleştirin). Sipariş bilet sistemi de tamamen devre dışı bırakılabilir veya yalnızca devre dışı bırakılabilir İstenen sipariş durumları için. Eklenti Seçenekleri menüsüne gidin ve ekran ayarlarını ihtiyaçlarınıza göre yapılandırın!
Kullanıcı biletleri
Hesap sayfamda otomatik olarak kişisel bilet ARA (metin metin menüsü üzerinden özelleştirilebilir) adlı kendi sekmesinde görüntülenir ve özel [wcsts_ticket_area] kısa kodu kullanılarak isteğe bağlı olarak herhangi bir ön uç sayfasında görüntülenebilir. Bu bilet türü, bir sipariş yerine belirli bir kullanıcı ile ilişkili olması (kullanıcının bilet alanına erişmek için günlüğe kaydedilmesi gerekir) istisnası için aynı sipariş bileti ile çalışır. Bir bilet gönderildikten sonra, Müşteri ve Yönetici isteğe bağlı olarak bir bildirim e -postası alabilir (varsayılan olarak bildirim sistemi devre dışı bırakılır. Seçenekler menüsü üzerinden etkinleştirilebilir). Not: Oturum açma mesajını özelleştirmek için aşağıdaki formatı kullanın: [ wcsts_ticket_area] Görüntülemek istediğiniz mesajı yazın, html kodu kabul edilir [/wcsts_ticket_area]
Bilet başına ödeme
Dükkan yöneticisi artık bir kullanıcının sorabileceği bir dizi soruya (veya varyant) bağlanabilir. Ürün satın alındıktan ve sipariş ödendikten (veya tamamlandığı gibi işaretlendikten sonra), eklenti, yöneticinin kullanıcı sorularını takip edebileceği bilet başına özel bir ödeme açar. Ürün miktarı, kullanıcının sorabileceği soru sayısını etkileyecektir. Bilet alanı başına ödeme, özel [WCSTS_PAY_PER_TICket_Area] kısa kodunu kullanarak ön uçta görüntülenir. Bilet alanı yalnızca kayıtlı kullanıcılar için görüntülenir, çünkü kayıtlı olmayan kullanıcılar bir giriş mesajı görüntülenir. Giriş mesajını özelleştirmek için aşağıdaki biçimi kullanın: [wcsts_pay_per_ticket_area] Görüntülemek istediğiniz mesajı yazın, html kodu kabul edilir [/wcsts_pay_per_ticket_area] Not: Bir sipariş başarısız olursa veya iade edildiği gibi, ilişkilendirilirse veya iade edilirse, ilişkili ödeme Biletler başına da silinecek. Bir bilet 0 soruya ulaştığında, kullanıcı otomatik olarak kapalı olarak işaretlenir.
DOSYA EKLENTİSİ
İsteğe bağlı olarak, yanıt mesajları ve biletler için dosyaların ekini etkinleştirebilirsiniz. Dosya boyutu sınırını ayarlayabilir ve hangi dosya türlerinin kabul edildiğini yapılandırabilirsiniz. Ayrıca, “Yığın Yükleme” sistemi sayesinde eklenti, herhangi bir dosya boyutunun yüklenmesini sağlar!
Kullanım Örneği: Dosya Onay Sistemi
Bilet sistemi dosya onay sistemi olarak da kullanılabilir. Dosya yığın yükleme sistemi sayesinde, müşterileriniz her bilete herhangi bir dosya boyutu ekleyebilir (ancak yüklenebilir dosya, boyut ve türlerin sayısını sınırlayabilirsiniz). Daha sonra yüklemeleri bilete yanıtlayarak (isteğe bağlı olarak kullanıcı e -posta yoluyla bilgilendirilecektir) ve sonunda cevabınıza dosyaları ekleyerek reddedebilirsiniz.
Bağlanma geçmişini takip etmek için her mesajın kendi ekleri (sonunda silinebilir) olacaktır!

WooCommerce Support Ticket System WordPress Eklentisi; eklentisi, Destek eklentisi, Kullanıcı eklentisi, Emir eklentisi, Woo eklentisi, Ticket eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-694

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews