WooCommerce Order Approval WordPress Eklentisi

Açıklama

WooCommerce Order Approval / Woocommerce Sipariş Onayı WordPress Eklentisi
WooCommerce Sipariş Onay eklentisi, müşteriler tarafından verilen siparişleri onaylamanıza veya reddetmenize olanak tanıyan WooCommerce sisteminize sorunsuz bir şekilde entegre olur!
Nasıl Çalışır: Onay İş Akışı
Yüklendikten ve etkinleştirildikten sonra, eklenti, müşteriler tarafından verilen siparişleri bu iki iş akışından birine göre reddetmenize veya onaylamanıza olanak tanır (Ayarlar menüsünden seçmeniz gerekir): Ödeme ve onay bekleyin: Müşteri normalde normalde yerleştirir. herhangi bir wooCommerce siparişi için olduğu gibi sipariş verin. Site yöneticisi son zamanlarda siparişi onaylayabilir veya reddedebilir. Her iki durumda da, müşteri bir bildirim e -postası alacaktır.
Onay ve ödeme için bekleyin: Müşteri siparişi tahsil edilmeden yerleştirecektir. Sipariş onaylandığı gibi işaretlendikten sonra, müşteri sipariş detayları sayfası aracılığıyla manuel olarak ödeme yapmalıdır.
Müşteriler (Kayıtlı ve Konuklar) Sipariş Ayrıntıları sayfasında görüntülenen görsel bir zaman çizgisi aracılığıyla sipariş onay durumunu takip edebilir! Her adım metin metin menüsü üzerinden özelleştirilebilir.
Zaman Seçici seçeneği
Eklenti, ödeme formunda bir zaman seçicisi görüntüleme seçeneği sunar! Bu, gıda dağıtım hizmetleri için çok yararlı olabilir!
E-POSTA BİLDİRİMLERİ
Sipariş onaylanan veya reddedilen duruma her çarptığında, eklenti müşteriye bir bildirim e -postası gönderir. Bildirim Mesajları Metni metin menüsü üzerinden özelleştirilebilir.
Yeni Sipariş Durumları
Sipariş onay durumlarını kolayca takip etmek için, eklenti üç yeni durum ekleyecektir: onay beklemek, reddedilen, onaylanmış durumlar.
Müşteri Seçeneğine Göre Sipariş İptali
Seçenekler menüsünü tamamlayın, müşterinin onaylandıktan sonra siparişi iptal etmesine izin verme seçeneğini etkinleştirebilirsiniz. İptal, X dakika içinde gerçekleştirilebilir, burada x opsiyon aracılığıyla yapılandırılabilir.
WPML
Eklenti, WPML çeviri eklentisini destekler. Daha sonra özel metin menüsünden metinleri özelleştirebilir ve çevirebilirsiniz.
Sipariş durumları hakkında not
Eklenti sipariş durumlarını ekler: onay beklemek, reddedilen, onaylanmış durumlar. Ancak, aşağıdaki yerel WooCommerce durumları eklenti tarafından şu şekilde değerlendirilecektir: Başarısız, iptal edilmiş, geri ödeme durumları reddedilen durum olarak
Onaylı durum olarak tamamlanmış, bekletme ve işleme durumları
Bekleyen ödeme durumu onay durumunu beklemek olarak kabul edilecektir ve bu, ön uç durumu zaman çizelgesinin, herhangi bir yerel WooCommerce durumu kullansanız bile siparişi onaylanmış, reddedildiği veya onay bekleyeceği anlamına gelir. Ancak, onay veya ret e -posta bildiriminin yalnızca siparişin özellikle onaylanmış veya reddedilen duruma çarpması durumunda gönderileceğini unutmayın.
Bekleme ve ücret iş akışı seçilmesi durumunda, sipariş onayla ilgili herhangi bir duruma ulaştığında, müşteri tarafından ödenebilir (ve isteğe bağlı olarak iptal edilebilir).

WooCommerce Order Approval WordPress Eklentisi; eklentisi, Woo eklentisi, Ticaret eklentisi, Emir eklentisi, Onay eklentisi, Sipariş Onay eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-697

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews