WooCommerce Mini Cart Widget for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

WooCommerce Mini Cart Widget for Elementor / Elementor için Woocommerce Mini Sepet Widget WordPress Eklentisi
TFMini Sepeti – Elementor için WooCommerce Mini Sepet Widget
Woocommerce Mini Sepetini Elementor Sayfa Oluşturucu’daki başlığa eklemeniz gerekir. Tfmini sepeti mükemmel bir çözümdür. Bu widget ile Woocommerce mağazanıza gelişmiş sepet ve ödeme işlevleri ekleyebilir ve potansiyel müşterinizin satın alma deneyimini geliştirebilirsiniz. ve tıkladıktan veya tıkandıktan sonra, mini araba, arabanın tüm içeriğini kompakt ama tam bir şekilde gösterecektir.
Sadece içerik özelleştirmesi değil. Simge sepetini, sayacı, metin ve içerik sepetini özelleştirebilirsiniz. Renkler, tipografi, boşluk, tasarım veya başka bir şey olsun, kolayca özelleştirebilirsiniz.
Buna ek olarak, Elementor için YouTube widget’larıyla birleştirilmiş tamamen ücretsiz bir tema flat eklentimiz var. Tam üstbilgi altbilgi kaydırıcısı, resim kutusu, atlıkarınca kutusu ve Elementor Free Free Free Widget ile profesyonel bir video web sitesi oluşturabilirsiniz.
Özellikler Mevcut Simge Sepeti Stil Seçenekleri
Sepet simgesini seçtiğiniz herhangi bir özel simgeye, yazı tipi boyutu, sınır, arka plan, renk, sayacı, metin veya başka bir şey olarak değiştirebilirsiniz, kolayca özelleştirebilirsiniz.
Gelişmiş İçerik Sepeti Stil Seçenekleri
Genişlik, dolgu, kenarlık, kutu gölgeli, stil, renk, yazım hatası, düğme görünüm sepeti için arka plan rengi ayarlayabilirsiniz
Ajax tarafından desteklenmektedir
Sepet öğesine ekle tıkladığında, otomatik ekleme öğesi ve subtotal, mini arabadan da gerçek zamanlı olarak kaldırılacaktır.

WooCommerce Mini Cart Widget for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, E -Ticaret eklentisi, Yüzer eklentisi, Uçmak eklentisi, Uçmak eklentisi, İmaj eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.6’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.6'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-553

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews