WooCommerce Custom Notification Messages WordPress Eklentisi

Açıklama

WooCommerce Custom Notification Messages / Woocommerce Özel Bildirim Mesajları WordPress Eklentisi
WooCommerce özel bildirim mesajları, müşterilere mağaza sayfası/ürün sayfası/sepet sayfasındaki promosyonlar/teklifler/satışlar/satışlar hakkında veya ödeme işlemi sırasında bilgi vererek satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.
Kullanıcılara ücretsiz gönderim veya diğer teklifler almak için ne harcamaları gerektiğini bildirerek siparişlerin ortalama değerini artırabilirsiniz.
Yaygın bir hata, müşterilerin göremedikleri – veya görünmedikleri indirimler veya promosyonlar sunmaktır, bu da tüm süreci etkisiz hale getirir.
WooCommerce Özel Bildirim Mesajları bu sorunu çözer, size müşterilerinizin sepet sayfasına/ödeme sayfasına ve hatta mağaza ve ürün ayrıntıları sayfalarında ulaştıktan sonra görecekleri bir mesaj oluşturma şansı sunar!
E-ticaret web sitenizdeki satın alımları hızla artırın!
Sepet terkinden kaçının. Çalışmalar, satın alma işlemlerini tamamlamadan önce sepetlerini terk eden müşterilerin% 80’inden fazlasının, kendilerini nakliye ücretleriyle karşı karşıya bulduktan sonra yaptığını göstermektedir.
Bu nedenle, belirli bir satın alma değerine ulaşıldıktan sonra ücretsiz gönderim sunmak ve müşterileri doğrudan mağaza/sepet/ödeme sayfalarında bilgilendirmek, sepet terk edilmesini azaltacaktır.
Web sitenizde gösterebileceğiniz 3 mesaj vardır:
Minimum miktar
Son teslim tarihi
Özel mesaj
Minimum miktar mesajı için, adı kendisi için konuşur. Bunu kullanarak mağaza / ürün detayları / sepet ve ödeme sayfalarında minimum miktar mesajı görüntüleyebilirsiniz. Örneğin – en az 19,19 $ siparişler için ücretsiz teslimat. Ayrıca şablona bağlı olarak, mesajın yazı tipi, yazı tipi boyutu, renk, düğme bağlantısı ve renk ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz!
Son başvuru mesajı, son tarih mesajı. Örneğin: 12 saat 29 dakika içinde sipariş verin ve kasada ücretsiz teslimat alın! İndirim / promosyon / ücretsiz gönderim sunacağınız belirli bir zaman diliminiz olup olmadığını kullanıcılarınıza bildirin. Bu belirli masaj kesinlikle dönüşümlerinizi artıracaktır!
Ve özel mesaj özel bir mesajdır. Burada 20 yıllık kutlama gibi her şeyi yazabilirsiniz! Tüm ürünler% 20 indirim-Kod 20Yearscell’i Checkout! Veya Sonbahar Özel Satış-% 50 indirim veya e-ticaret işiniz için faydalı olabilecek diğer mesajları kullanın.
4 Şablonlar Hızlı ve kolay özelleştirilebilen farklı şablonlar, mesaj renklerinizi, simgelerinizi ve stilinizi eklenti panelinden özelleştirebilirsiniz. Mesajlarınızı nerede görüntüleyeceğinizi seçin Mağazanıza/ürün ayrıntılarınıza/sepet ve ödeme sayfalarınıza mesajları görüntülemeyi seçin!
Özellikler Listesi:
WordPress eklentisi olarak çalışıyor
WooCommerce ile uyumlu
Kurulumu ve kullanımı kolay
Mevcut 3 mesaj türü
Son tarih mesajı
Minimum miktar mesajı
Özel mesaj
Özel Düğme Bağlantıları
4 Şablon
Özelleştirilebilir
Yazı tipi ailesi / boyut / yazı tipi rengini düzenle
Arka plan renk / sınır rengini düzenle
Simge / simge rengini düzenle
Gereksinimler:
Güvenli Bağlantı (SSL)
WordPress 5.4+
WooCommerce 4.3.1+

WooCommerce Custom Notification Messages WordPress Eklentisi; eklentisi, İleti eklentisi, Araba eklentisi, Son Teslim Tarihi eklentisi, Bildiri eklentisi, Çıkış Yapmak eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-427

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews