Wiloke WooCommerce Product Sale Countdown WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke WooCommerce Product Sale Countdown / Wiloke Woocommerce Ürün Satışı Geri Sayım WordPress Eklentisi
____ satış bitene kadar gün!
## Wiloke ürün satışı geri sayımı pazarlama stratejiniz için bir oyun değiştirici olabilir. Sınırlı süreli teklifin süresi dolmadan daha fazla satış yapın!
### Satış ürünlerini dürtü alımlarına dönüştürüyor
Satmaya hazır mısınız? Wiloke ürün satışı geri sayımı ile müşteriler, her ürünün bir geri sayım zamanlayıcısı olduğu için satın almak için fomo ve aciliyeti hissedemez. Bu sadece eşyaları satın almak için daha cazip hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda sepet terk oranlarını%30’a kadar azaltmaya yardımcı olur!
### Özel Stil’i seçin
Geri sayım zamanlayıcısı, web sitesi tasarımınıza uygun herhangi bir tarzda olabilir. 4 varsayılan stille, marka kimliğinize uyum sağlamak için metin, hizalama, renk ve tipografiyi özelleştirebilirsiniz. Buna ek olarak, her ürün için tek tek veya aynı anda tüm ürünler için bir stil ayarlamayı da seçebilirsiniz.
### Artık manuel olarak güncelleme yok
Satış bittikten sonra otomatik olarak kaybolduğu için geri sayım zamanlayıcıyı manuel olarak kaldırmanız gerekmez!
### Uyumlu ve Duyarlı
Eklenti, Elementor Page Builder ve tüm WordPress temalarıyla sorunsuz bir şekilde uyuyor. Ayrıca tabletler ve akıllı telefonlar gibi el cihazlarına da duyarlıdır.
### başarıya geri say
Satış dalgalanmasına bakın ve Wiloke Timer ile başarıya geri dönün! Ziyaretçileri alıcılara dönüştürmekten, dönüşüm oranlarını artırmaya, aciliyet hissine sahip olmaktan, zamanın para olduğunu ve sizi ele aldık.

Wiloke WooCommerce Product Sale Countdown WordPress Eklentisi; eklentisi, Geri Sayım eklentisi, Fomo eklentisi, Fear Of Missing Out eklentisi, Zamanlayıcı eklentisi, Geri Sayım Saati eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.6’ya kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, JS

Kontrol

Sürüm 5.6'ya kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-244

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews