Wiloke Testimonials Addon for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke Testimonials Addon for Elementor / Elementor için Wiloke Referans WordPress Eklentisi
Referansları hayata geçiren bir eklenti
Wiloke referansları Addon, size zaman kazandırırken müşterilerinizin referanslarını hayata geçiren basit ve sezgisel bir WordPress eklentisidir.
Kodlama gerekmeden kullanımı kolay
Wiloke referansı piyasadaki en kolay eklentidir – kodlama bilgisi gerekmez. Birkaç tıklama ile bir müşterinin görüntüsü, inceleme, bilgiler ve yıldız derecelendirmeleri ekleyebilirsiniz. Wiloke’un özelleştirilebilir şablonları sayesinde, referanslarınızı her müşteri veya proje için benzersiz hale getirebilirsiniz.
Özelleştirin!
Tanıklığınızın nasıl göründüğünü tam olarak kontrol ediyorsunuz. Düzen, marj, dolgu, arka plan, tipografi, renk, animasyon vb. için düzenlenebilir seçeneklerle. Wiloke ayrıca yüzlerce farklı proje türü için önceden oluşturulmuş seçeneklere sahip önceden ayarlanmış stiller sunar. Ayrıca, referansları bir slayt gösterisinde göstermeyi seçebilirsiniz. Yapabileceğiniz şeylerin bir sınırı yok!
Verimli reklam malzemeleri oluşturun
Wiloke referans eklentisi de reklamlar, bloglar ve web siteleri için de oluşturulmuştur. Bu, Wiloke’un müşteri referans şablonuyla birkaç dakika içinde göz alıcı reklamlar oluşturabileceğiniz anlamına gelir!
Hareket halindeyken yaz
Eklentimiz hızlı ve tamamen mobil optimize edilmiş parlıyor, böylece önemli bir son teslim tarihini kaçırmadan hareket halindeyken yazabilir ve düzenleyebilirsiniz-size para için eksiksiz bir değer sunar.
Müşterilerinizin hikayelerini çekici bir şekilde sergilemek ve paylaştığınız her referans için ödeme almak için Wiloke referans eklentisini yükleyin.

Wiloke Testimonials Addon for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Referans eklentisi, Gözden Geçirmek eklentisi, Ayriyeten eklentisi, Referans eklentisi, Referans eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-291

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews