Wiloke Restaurant Menu for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke Restaurant Menu for Elementor / Elementor için Wiloke Restoran Menüsü WordPress Eklentisi
Cazip bir menü oluşturarak restoran satışlarınızı artırın. Wiloke restoran menüsü, müşterilerinize ağız sulandıran bir menü sunmanızı kolaylaştırır.
Menü okuyucularınızı müşterilere dönüştürün
Daha fazla ziyaretçiyi ödeme yapan müşterilere dönüştüren güzel menüler oluşturun. Sekmeler ve listelerdeki farklı menü düzenleri ile ziyaretçiler, sipariş verme dürtüsüyle gözlerini menünüze yapıştırmaları gerekecektir. Her yemeğin müşterilerin ne sipariş etmesi gerektiğini bilmesi için bir açıklama, fiyat ve görüntü vardır.
Menülerinize ekstra bir yetenek ekleyin
Restoran, müşterilere unutmayacakları bir mutfak deneyimi sunmakla ilgilidir. Yemek söz konusu olduğunda, müşterilerimizin kendileri için mevcut olan tüm şaşırtıcı seçenekleri görebilmelerini istiyoruz. Wiloke Restaurant Menü eklentisi tam da bunu yapmamızı sağlar! Özel simgeler veya semboller ekleyerek imza yemeğinizi öne çıkarın. Ayrıca, müşterilerinizin iştahlarını uyandırmak için satış fiyatlarını gösterin.
Müşterileri Dish iniş sayfasına götürün
Müşteriler herhangi bir yemeğe tıkladığında, o yemeğin açılış sayfasını ziyaret edecekler. Orada, yemeği daha ayrıntılı olarak keşfedebilirler. Ardından, sipariş verip vermeyecekleri konusunda karar verecekler.
Wiloke Restoran Menü eklentisini bugün indirin – inanılmaz mutfağınızı göstermek ve müşterilerinize yemek için en iyi seçimleri yapmak için ihtiyaç duydukları bilgileri verin.

Wiloke Restaurant Menu for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Menü eklentisi, Element eklentisi, Kafe eklentisi, Kahve eklentisi, Kahve eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-100

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews