Wiloke FAQs Prite Elementor Addon WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke FAQs Prite Elementor Addon / Wıloke Sss Prıte Elemlededor Adon WordPress Eklentisi
SSS PRITE, tüm ziyaretçilerinizin sorularını cevaplamak için göz alıcı SSS sekmesi tasarımları oluşturan güçlü bir Elementor eklentisidir.
SSS Müşterileri Dönüştürüyor
SSS’ler her zaman kullanıcılarınızın ihtiyaçları ile ilgili yararlı bilgilerle doludur, bu nedenle ödeme yapan müşterilere ve sadık müşterilere dönüşme olasılıkları daha yüksek olacaktır. Özellikle, e -ticaret mağazaları için, kaynaklar sayfasındaki SSS sekmeleri, politika sayfası ve Şartlar ve Koşullar sayfası, alışveriş yapanların ürünleri ve markaları daha iyi anlamalarına yardımcı olur. Bu nedenle, dikkate değer ve dikkat çekici bir SSS sekmesi veya sayfası olması önemlidir.
DRAP-N-DROP SSS Prite Builder
Elementor eklentimiz – SSS Prite’ı kullanarak en modern tasarım teknikleriyle en ilginç, alakalı ve büyüleyici SSS’yi oluşturun. Sizi diğer markalardan öne çıkaracak basit, güzel ve zarif tasarlanmış bir SSS sekmesi stili.
Minimum karmaşıklıkla özelleştirilmesi basit
SSS Prite’ımız büyüleyici 4 farklı SSS sekmesi tasarımı sağlar. Ayrıca, iyi boyutlu bir metin kutusunda ihtiyaç duyduğunuz kadar çok SSS göstermenizi sağlayan bir sayfalama seçeneği oluşturduk ve yine de katlanabilir bir açılır menünün arkasında saklama veya gösterme seçeneğine sahip.

Wiloke FAQs Prite Elementor Addon WordPress Eklentisi; eklentisi, Element eklentisi, Sıklıkla eklentisi, Soru eklentisi, Widget eklentisi, Eklentiler eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-133

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews