Wiloke Customer Reviews for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke Customer Reviews for Elementor / Elementor için Wiloke Müşteri İncelemeleri WordPress Eklentisi
Tüm incelemelerinizin kişisel bir dokunuşu var
İncelemeler, satışları artırmak için güçlü bir araçtır. İncelemeler, kitlenizle bir güven duygusu yaratmanıza yardımcı olur. Wiloke’un benzersiz inceleme şablonları, daha fazla satmanıza yardımcı olan göz alıcı, ilgi çekici incelemeler oluşturmanıza yardımcı olacaktır.
Müşterilerinizle ilgilenen incelemeler
Wiloke Müşteri İncelemeleri, sitenizin inceleme bölümünü oluşturmak ve kişiselleştirmek için kolay bir yol sağlayan bir Elementor eklentisidir. Hover efekti, slayt gösterisi ve ikna edici metin dahil olmak üzere çok çeşitli işlevselliğe sahip 6 göz alıcı müşteri inceleme şablonu içerir.
Kullanımı kolay ve güçlü sonuçlar
Şablonları tasarladık, böylece kişiselleştirilmesi ve özelleştirilmesi kolay. Tek ihtiyacınız olan kendi metniniz ve resimleriniz ve gitmekte fayda var. Wiloke’un müşteri incelemeleriyle, sadece ikna edici değil, aynı zamanda ilgi çekici incelemeler bulacaksınız. Müşterilerimiz ne kadar kolay ve etkili oldukları konusunda övünüyor.
Müşteri incelemelerinizi sergilemenin etkileyici bir yolu arıyorsanız, Wiloke gitmenin yoludur! Size yepyeni bir güç ve esneklik seviyesi sağlayan en sezgisel ve zengin özellikli inceleme bölümü oluşturucu.

Wiloke Customer Reviews for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Müşteri Yorumu eklentisi, Referans eklentisi, Referans eklentisi, Element eklentisi, Element eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-123

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews