Wiloke Counter for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke Counter for Elementor / Elementor için Wiloke Sayacı WordPress Eklentisi
Kilometre taşlarınızı vurgulayın
Hepimiz hayatta farklı kilometre taşlarına çarptık ve bunu yaptığımızda, herkesin başardığımızı bildiğinden emin olmak istiyoruz. Wiloke sayacı burada devreye giriyor.
Kilometre taşları için sayaç
Ziyaretçilerinize belirli sayıda öğeyi nasıl gösterirsiniz? Örneğin, sitenizde kaç ziyaretçiniz var? Kaç müşteri ve proje üzerinde çalışıyorsunuz? Wiloke Counter’ın yardımıyla, herhangi bir kodlama deneyimine ihtiyaç duymadan bu sayıları hızlı ve kolay bir şekilde sergileyebilirsiniz.
Stil ile Sayaç
Sayacınızın beyaz bir arka plan üzerinde düz bir sayı olmasından bıktıysanız, endişelenmeyin! Wiloke tezgahı ile, sayacınızın öne çıkabilmesi için biraz stiline sahip olduğundan emin oluruz! Sayacınızın görünümünü ona animasyon ekleyerek, rengini değiştirerek veya metin ve simgeler ekleyerek özelleştirebilirsiniz.
Zarafetle karşı
İlerleme çubukları ve sayı işaretleri gibi basit bir sayı veya karmaşık bir tasarım arıyorsanız, sizi ele geçirdik! Elementor eklentimiz çeşitli düzenler ve stiller sunuyor – her biri diğerinden daha çekici! İstediğiniz bütçede kaldığından emin olarak sayaçınızın mükemmel görünmesini sağlıyoruz

Wiloke Counter for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Sayı eklentisi, Element eklentisi, Element eklentisi, Element eklentisi, Element eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-103

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews