Wiloke Blog Post Elegant for Elementor WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke Blog Post Elegant for Elementor / Elementor için Wiloke Blog Postu Zarif WordPress Eklentisi
Blog girişlerinizi sitenizin herhangi bir sayfasına gönderebilmenin ne kadar şaşırtıcı olduğunu hayal edin. Bunu Wiloke Post Zarif sayesinde yapabilirsiniz.
Blog girişlerini içe aktarmak daha kolay olamaz
Wiloke Post Elegant, herhangi bir web sitesi sayfasına blog yayınları göndermenizi sağlar. 5 farklı zarif düzen stili ile ziyaretçileri kolayca etkileyebilir ve blog yayınlarınızın önizlemesini tıklatabilirsiniz. Önizleme başlık, yazar, kategori ve görüntü içerir.
Her şeyi kendiniz yap
Filtreleme (örneğin kategoriler, etiketler, zaman siparişi vb.) Ayrılmasıyla birlikte blog makalelerinin hangi sayfalarda gösterilmesi gerektiğini belirleyebilirsiniz. Ayrıca, her sayfa ziyareti, arka plan rengi, boyutu, dolgu ve daha fazlası görüntülenen yayın sayısı üzerinde tam bir kontrole sahipsiniz.

Wiloke Blog Post Elegant for Elementor WordPress Eklentisi; eklentisi, Postgrid eklentisi, Post Listesi eklentisi, Blog eklentisi, Madde eklentisi, Blog eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 6.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS

Kontrol

Sürüm 6.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-151

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews