Wiloke Ajax Blog Post Filter WordPress Eklentisi

Açıklama

Wiloke Ajax Blog Post Filter / Wiloke Ajax Blog Gönderi Filtresi WordPress Eklentisi
Blog yayınlarınızı ön kapıya getirin
Blog yayınlarınızı web sitenizdeki herhangi bir sayfaya aktarabilmenin ne kadar havalı olacağını hiç merak ettiniz mi? Şimdi yapabilirsiniz – Wiloke Ajax Post filtresinin yardımıyla
Blog yayınlarını içe aktarmak daha kolay olamazdı
Wiloke Ajax Post filtresi, blog yayınlarınızı web sitenizdeki her sayfaya getirmenizi sağlar. Canlıdaki değişiklikleri güncelleyen Ajax efektleri ile tam ön kapı erişimi alın, yani bir güncelleme yaparsanız — müşteriler için anında görünür!
Her şeyi özelleştir
Sitenizde hangi sayfaların görünmesini ve filtreleri (örneğin kategoriler, etiketler, zaman siparişi vb.) Ayarlamasını istediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca, sayfa görünümü başına kaç gönderi, arka plan rengi, görüntü boyutu, yayınlar arasındaki boşluk ve daha fazlasını tam olarak kontrol ediyorsunuz. Ziyaretçiler, her yazının başlığında, yazarına, kategorisine ve görüntüsüne hızlı bir bakış atabilir.
Kaygan ve modern arayüz
Wiloke Ajax Post filtresi şık ve modern bir arayüz sunar. Tamamen duyarlı tasarım, masaüstünüz, mobil veya tabletiniz olsun, herhangi bir cihazda mükemmel bir görüntüleme deneyimi sağlar. Sadece bir WordPress eklentisi değil, aynı zamanda müşterilere aradıkları içeriğe hızlı erişim sağlayan sezgisel bir filtre özelliğine sahip etkileşimli bir blog feed okuyucusu sunuyor.
NSTall Wiloke Ajax Post Filtresi Şimdi içeriğinizin hak ettiği pozlamayı aldığından emin olmak için!

Wiloke Ajax Blog Post Filter WordPress Eklentisi; eklentisi, Postalamak eklentisi, Blog eklentisi, Kafes eklentisi, Ajax Filter eklentisi, Filtre Sonrası eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.8’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 5.8'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-211

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews