WhatsApp Chat Support Pro WordPress Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

WhatsApp Chat Support Pro WordPress Plugin / Whatsapp Sohbet Desteği Pro WordPress Eklentisi
WhatsApp Sohbet Desteği, web sitesi sahiplerinin web sitelerine kolayca bir WhatsApp sohbet düğmesi eklemesini sağlayan bir WordPress eklentisidir. Bu, ziyaretçilerin WhatsApp Mesajlaşma uygulaması aracılığıyla web sitesi sahibiyle veya destek ekibiyle hızlı bir şekilde iletişim kurmalarını sağlar. Eklenti ayrıca özelleştirilebilir düğme tasarımı, otomatik mesaj ön doldurma ve çevrimdışı mesaj desteği gibi özellikler de içerir. Bu eklenti kullanarak müşteri desteğini, satışları ve dönüşümleri artırabilir.
Ana Featuressingle-Agent Desteği-Bu seçenek, tek bir aracıdan mesaj/çağrı almak için tek bir WhatsApp numarasına sahip bir kabarcık eklemenize olanak tanır.
Birden fazla ajan destek – Bu seçenek sınırsız ajan eklemenize izin verecektir. Böylece ziyaretçiler sohbet etmek istedikleri seçeneği seçebilirler.
Farklı WhatsApp Düğmeleri – Web sitenizde herhangi bir yerde kullanmak için bir dizi düğme sağlıyoruz ve her düğme ile tüm işlevler de ayarlanabilir.
Kullanılabilirlik Süresi-Tek bir ajan, çoklu ajanlar ve düğmeler için kullanılabilir zamanınız olacaktır.
Timezone’ı ayarlayın – Zaman diliminizi zamanınıza göre çalışacak şekilde ayarlayabileceksiniz, aksi takdirde kullanıcının bilgisayarının zamanından çalışacaktır.
Kitlenize çevrimdışı olduğunuzu bildirin – mevcut zamanınıza göre, müsait olmadığınızda size çevrimdışı gösterecektir
Yüzen kabarcık animasyonları – UI düğmesini harika bir şekilde gösterecek çok sayıda animasyonumuz var.
Cihaza özgü görünüm-Eklenti, eklentiyi yalnızca masaüstleri için, yalnızca mobil cihazlar için ve yalnızca tabletler için göstermek için kolay bir seçeneğe sahiptir.
Ücretsiz Destek ve Bir Kahve Satın Alma-Eklenti satın almadan önce veya sonra herhangi bir soru sorabilirsiniz; bu eklentinin ömür boyu güncellemesini bir kerelik satın alma ile alacaksınız.
Özelleştirmesi kolay – Eklenti uygun belgeler içerir. Ana dosyada yalnızca bazı JS, CSS ve HTML kodu bulunur. Böylece kolayca özelleştirebilirsiniz. Karmaşık görünüyorsa, bizi ücretsiz olarak yüklememizi istemekten asla çekinmeyin.
İyi belgeler – Belgeleri olabildiğince açık hale getirmeye çalıştık. Herhangi bir kodlama deneyimi olmadan yönetebileceğinizi umuyoruz.

WhatsApp Chat Support Pro WordPress Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Sohbet eklentisi, Destek eklentisi, WordPress eklentisi, E -Ticaret eklentisi, İşletme eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.6’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

HTML, CSS, JS

Kontrol

Sürüm 4.6'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-56

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews