Video Gallery Wordpress Plugin /w YouTube, Vimeo WordPress Eklentisi

Açıklama

Video Gallery WordPress Plugin /w YouTube, Vimeo / Video Galerisi, Youtube, Vimeo WordPress Eklentisi
Video Galeri Özellikleri
Beş deriler + cilt jeneratörü – Sitenizdeki herhangi bir marka ile eşleşecek beş kaplama sağladık ve daha fazlası – tasarım merkezinde kendi renklerinizle kendi derilerinizi oluşturabilirsiniz.
İPhone/iPad Uyumlu – Bu eklenti, ziyaretçi bir iToy’daysa HTML5 videoları oluşturur
Seçeneklerle dolu – tek videolar, el seçilen videolar galerisi, karışık video türlerinin galerisi – YouTube / Dailymotion / Selfoosted / Ses dosyaları / resimler / vimeo / vb., Bir YouTube kullanıcı kanalı galerisi, bir Vimeo kullanıcı kanalı galerisi , bir Vimeo albümünün galerisi, bir YouTube çalma listesinin galerisi vb.
Hibrid – Önizlemede bir video oynatıcı / örnek olabilir
Akış Kaynakları – Kendine Barındırılan Videolardan Akış, Kendi Barındırılan Sesler, Kendi Barındırılan Resimler, YouTube Playlists, YouTube Anahtar Kelimeler, YouTube Kullanıcı Kanalı, Vimeo Kullanıcı Kanalı, Vimeo Channel, Vimeo Albüm
Birde Birden Fazla Galeri – Birden Fazla Galeriden Akış Galeri Ekleyin, örneğin Vimeo Kanal + YouTube Çalma Listesi + bazı özel videolarınızla birleşik bir galeri kurabilirsiniz.
Kapsamlı Yönetici Paneli – Galeriyi mümkün olduğunca özelleştirilebilir, ancak kullanımı kolay hale getirmek için birçok seçeneğe sahip Yönetici Paneli. Bir Drag & Drop HTML5 yükleyici ile birlikte gelir! ve galeriyi düzenlerken hayatınızı kolaylaştırmak için öğeler, yinelenen galeriler vb. için Drag & Drop gibi harika işlevsellik. Yöneticiye sınırsız sayıda galeri kurabilir ve içeriğe koyabilirsiniz.
Altyazı Desteği- Altyazı alabilirsiniz- Galeri .srt tipi altyazıları okur ve videolarınıza altyazı ekler- vay.
Oynayın – Videonun başlaması gerektiğinde bir başlangıç ??zamanı ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, konum “son” olarak ayarlanabilir, bu da videonun en son bırakıldığı yerde oynayacağı anlamına gelir (pencere kapanışla veya bunun gibi bir şey) – en son HTML5 Yerel Depolama API’sı aracılığıyla
Yedekleme veritabanı / içe aktarma, dışa aktarma özelliği – veritabanınızı güvende tutun ve bu eklentide bulunan Dışa aktarma veritabanı özelliği aracılığıyla düzenli yedeklemeler yapın.
Yüklenmesi kolay – bu eklentiyi üç dakikadan daha kısa bir sürede kurup hazırlayın. İçeriğinize basit bir kısa kod aracılığıyla ekleyin – [Videogallery ID = ”TheidyousetInheadmin”].
Yardımcı Kısayollar – Yöneticiden geçmek zorunda kalmadan gönderinizde tek bir video almak ister misiniz? [Video], [YouTube] ve [Vimeo] kısa kodları sadece bunun için oluşturulmuştur. YouTube veya Vimeo kısa kodu için kimliği veya video kısa kodu için konumu ayarlamanız yeterlidir.
Kısa Kodu Jeneratörü – Bu galeri kısa kodlara dayanır, ancak yazı / sayfadaki her düzenleyicinin üzerinde bir kısa kod jeneratörü olduğu için hiçbirini hatırlamanıza gerek yoktur.
Vimeo API – Vimeo API ile Stronly Bedged ile bağlantılı olarak, Vimeo albümlerini veya kullanıcı kanallarını alın, ayrıca Vimeo API’sını hesabınız aracılığıyla veya normal API sınırından daha fazla video alabilirsiniz. Vimeo Pro Hesabı ile Özel Videolar Akışı
YouTube API ile bağlantılı – YouTube API ile Stronly Bulder, çalma listelerini veya kullanıcı kanallarını al, ayrıca, Hesabınız aracılığıyla YouTube API ile bağlantı kurabilir veya daha sonra normal API sınırı alabilirsiniz.
DeepLighting – Mevcut tarayıcı URL’si galerideki mevcut videoyu yansıtacak şekilde değişebilir ve doğrudan bu videoya bağlanabilirsiniz
Sosyal Medya DeepLinking’de Küçük Resim Paylaşın – İstenen Video ile bağlantıyı paylaşmak, Video’nun Küçük Resimini Facebook’ta Açık Grafik Etiketleri aracılığıyla gösterir
RTL Yönetici Desteği – Yönetici Arapça / İbranice dilleriyle de çalışacak şekilde uyarlandı
Bağlantı Desteği – Galerideki herhangi bir videoya bağlantı (Örneğin, çalma listesindeki üçüncü videoya gitmek için bağlantıyı doğrudan paylaşabilirsiniz
Meta Destek – OG: Image, OG: Başlık Videolara otomatik olarak eklenir, böylece küçük resim ve başlık bir video paylaşırken Facebook / vb.
Dash MPEG desteği – sorunsuz canlı akış ve tüm büyük tarayıcılar ve cihazlarda
Galeri Videoları için Bağlantı – Belirli bir videoya bağlantıyı paylaşın
Ultra Duyarlı – Galerideki tüm videoları orantılı olarak yeniden boyutlandırma seçeneği
Varsayılan WordPress video oynatma listelerini değiştirebilir
Varsayılan WordPress video gömleklerini ve kendi kendine barındırılan videoları değiştirebilir”

Video Gallery WordPress Plugin /w YouTube, Vimeo WordPress Eklentisi; eklentisi, Oyuncu eklentisi, Tasarımcı eklentisi, Mp4 eklentisi, Youtube eklentisi, Kendi Kendine eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 4.9’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

CSS, SASS, JS

Kontrol

Sürüm 4.9'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-838

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews