vChat – Viber Chat Support WordPress Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

vChat – Viber Chat Support WordPress Plugin / Vchat – Viber Sohbet Desteği WordPress Eklentisi
VCHAT, müşterilerinizin bir düğmeyi/baloncuğu tıklamasına ve web sitenizden doğrudan “Viber” telefon numaranıza bir konuşma açmasına olanak tanır. Bu eklenti, Viber ve diğer Viber düğmeleri için farklı sohbet düzenleri içerir ve burada ve destek yöneticinizin bir sohbet için kullanılabilir süresini ayarlayabilirsiniz. Sohbet seçenekleri, Viber yükledikleri takdirde kullanıcıların Viber uygulamalarını mobil veya masaüstü cihazlarında otomatik olarak açacaktır. Çok güzel bir seçenekler paneli ile işlevsel ve etkileşimli hale getirmek için tonlarca farklı seçeneğimiz var. Eklentinin birçok animasyon seçeneği vardır, böylece en çok sevdiğinizi seçebilirsiniz.
Ana Featuressingle sohbet desteği – Bu seçenek, tek bir Viber numarası desteğine sahip bir balon eklemenizi sağlayacaktır.
Çoklu Hesap Sohbet Desteği – Bu seçenek, ajan başına farklı numaralara sahip sınırsız sohbet aracıları eklemenize olanak tanır.
Farklı Sohbet Düğmeleri – Web sitenizde herhangi bir yerde kullanılacak bir dizi düğme vardır. Gutenberg bloğu, elementor bloğu ve kısa kod desteğidir.
Kullanılabilirlik Süresi-Tek bir sohbet, çoklu ajanlar ve düğmeler için kullanılabilir zamanı ayarlayabilirsiniz. Dolayısıyla, kullanılabilir zamanınız dışında öğeler çevrimdışı gösterecektir.
Timezone’ı ayarlayın – Zaman diliminizi zamanınıza göre çalışacak şekilde ayarlayabileceksiniz, aksi takdirde kullanıcının bilgisayarının zamanından çalışacaktır.
Kitlenizin çevrimdışı olmasına izin verin – mevcut zamanınıza göre, müsait olmadığınızda size çevrimdışı gösterecektir
Sohbet animasyonları – sohbet kabarcıklarını harika bir şekilde göstermek için tonlarca animasyon efektimiz var.
Güçlü Ayarlar Paneli-Güçlü/kullanımı kolay ayarlar panelimiz var, böylece eklentiyi yönetmek, herhangi bir teknoloji olmayan kişi için daha kolay olacaktır.
Ücretsiz Destek ve Bir Kahve Satın Alma-Eklenti satın almadan önce veya sonra herhangi bir soru sorabilirsiniz; bu eklentinin ömür boyu güncellemesini bir kerelik satın alma ile alacaksınız.
Belgeler – belgeleri olabildiğince açık hale getirmeye çalıştık. Herhangi bir kodlama deneyimi olmadan yönetebileceğinizi umuyoruz.

vChat – Viber Chat Support WordPress Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Sohbet eklentisi, Kabarcık eklentisi, Eklenti eklentisi, Destek eklentisi, Düğme eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.0’a kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 5.0'a kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-114

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews