User Extra Fields WordPress Eklentisi

Açıklama

User Extra Fields / Kullanıcı Ekstra Alanları WordPress Eklentisi
WordPress Kullanıcı Ekstra Alan Eklentisi, kayıtlı kullanıcılar için ekstra kullanıcı profili alanlarını ilişkilendirmeye izin vererek WordPress kurulumunuzu geliştirir. Alanlar isteğe bağlı olarak kayıt sayfasında, hesap sayfasında ve daha fazlasında gösterilebilir!
WordPress Kullanıcı Ekstra Alan Eklentisi ayrıca WooCommerce, BuddyPress ve WPML uyumludur!
Kayıt Sayfasını Özelleştir
WordPress Kullanıcı Ekstra Alanı, Site Yöneticisinin Kullanıcı Kayıt sayfasına kolayca yeni alanlar eklemesini sağlar. Bu güzel bir görsel besteci kullanılarak yapılabilir. Eklenebilen alanlar: Dosya
Metin
Textarea
Sayı
E -posta
Url
Tarih
Zaman
Çoklu seçimler
Tek seçim
Aşağıya doğru açılan menü
Ülke ve Eyalet (yalnızca WooCommerce için mevcuttur. Devlet alanı isteğe bağlı olarak gizlenebilir) tüm alanlar isteğe bağlı olarak kayıt sırasında delilik alanı olarak ayarlanabilir. Ayrıca, tarih ve saat alanları için eklenti, kullanıcıların doğru değerleri seçmelerine yardımcı olmak için güzel bir takvim ve Time JQuery bileşenleri kullanır.
DOSYA YÜKLEME
Dosya Ekstra Alanı ile, kullanıcılarınızın/müşterilerinizin profillerine dosya eklemesine izin verebilirsiniz! Bu, kayıt işlemi sırasında veya hatta WooCommerce ödeme işlemi sırasında yapılabilir! Site yöneticisi ayrıca yüklemeye izin verilen dosya boyutunu ve dosya türlerini de sınırlayabilir. Herhangi bir boyuttaki herhangi bir dosya yüklenebilir!
Kullanıcı rolüne göre görünürlük
Sadece bazı kullanıcı rolleri için ekstra alanlar göstermek ister misiniz? yapabilirsiniz! Alanı yapılandırırken özel seçeneği etkinleştirin!
WPML uyumlu
WPUEF WPML uyumludur. İstediğiniz birçok alan oluşturun, ardından WPML -> Dize Çeviri menüsünü kullanarak etiketleri ve açıklamayı çevirin
WooCommerce uyumlu
WPuef WooCommerce’i destekler. Kayıt üzerine otomatik olarak ekstra bir alan ekler (isteğe bağlı olarak gizlenebilir).
Müşterileriniz varsayılan olarak, “Hesabım” sayfasında ekstra alanları düzenleyebileceklerdir, ancak isteğe bağlı olarak, mağaza yöneticisi her alanı yalnızca “gönderim adresi” veya “faturalandırma adresi” düzenleme sayfalarında düzenlenebilir olacak şekilde yapılandırabilir!
Ayrıca, Shop Admin, bu ekstra bilgiyi doğrudan arka uç sipariş detayları sayfasında izleyebilir.
Aslında, WPUEF, Müşteri Bilgi Kutusunun yanındaki ekstra kullanıcı alanları kutusunu içeren yeni bir meta kutusu ekler. Bu şekilde, tüm kullanıcı ve sipariş bilgilerini kontrol altına alabilirsiniz! Ayrıca, her ekstra alan isteğe bağlı olarak (veya yalnızca) görüntülenebilir ve ödeme sayfasında da düzenlenebilir. Bu, ödeme adımında kullanıcı kaydı sırasında yararlı olabilir. Ancak konuk ödeme seçeneğinin etkinleştirilmesi durumunda ekstra alanların gösterilmeyeceğini unutmayın. Bu durumda, alanlar yalnızca “Hesap Oluştur” onay kutusu kullanıcı tarafından kontrol edilirse otomatik olarak görüntülenir. Yönetici ayrıca ödeme ekstra alanları formundan önce ve sonra iki özel HTML snippet’i görüntüleyebilir. Bu alanları yapılandırmak için Ayarlar -> Ekstra Alanlar menüsüne gidin.
WooCommerce Ekstra Alanları Sipariş Özel Alanları olarak Kopyala
Fields içeriği, özel alanlar olarak meta sipariş etmek için isteğe bağlı olarak kopyalanabilir. Bunu yapmak için mağaza yöneticisi, ödeme işlemi sırasında görünür olanı ve ihtiyaç duyduğu alanlar için ekstra saha seçenekleri siparişi vermelidir. Bu şekilde, sipariş verildikten sonra, alan içeriği Meta’yı özel alanlar olarak sipariş etmek için kopyalanır. Ekstra sipariş alanı değerleri faturalandırma ayrıntıları altında gösterilir ve yerel WordPress Custom Fields Meta kutusu kullanılarak düzenlenebilir ve silinebilir.
Dosyalar durumunda, sipariş silme üzerine silinirler veya dosya yolunu içeren özel alan silinirse. Bu şekilde, her sipariş, ödeme işlemi sırasında kullanıcı tarafından gönderilen ekstra alanın içeriğini gerçekle bağımsız olarak saklar. Kullanıcı profilinde depolanan değerler!
WooCommerce Fields üzerine yazıyor
WPUEF, alan içeriğini varsayılan WooCommerce faturalandırma ve nakliye alanlarında depolama imkanı sunar. Tüm alanların üzerine yazılabilir.
Bir alanın üzerine yazmak için yalnızca yeni bir metin/ülke ve durum alanı (veya faturalandırma e -posta adresi alanının üzerine yazmak isterseniz e -posta alanı) ve daha sonra üzerine yazma seçeneklerinde içeriğin hangi alanda olması gerektiğini seçmeniz gerekir. saklanmış.
İsteğe bağlı olarak faturalandırma adına, gönderim adına ve kullanıcı adına (aynı şey soyadı için yapılabilir) aynı değer atayabilirsiniz. Açılır menüdeki çoklu üzerine yazma seçeneklerinden birini seçmeniz yeterlidir.
WooCommerce e -postaları destek
İsteğe bağlı olarak, tüm kullanıcıların ekstra alanları doğrudan WooCommerce e -postalarına bildirilebilir, bu şekilde tüm kullanıcı ekstra bilgilerini aynı anda izleyebilirsiniz!
Parola üzerine yazma ve zayıf şifre kullanımı
İsteğe bağlı olarak parola alanının üzerine yazabilirsiniz. Zayıf şifre kullanımına izin vermek istiyorsanız bu yararlı olabilir. Bu özel seçeneği etkinleştirme Müşterileriniz herhangi bir şifre kullanarak kaydedilebilir (ve WooCommerce Sıfırlama Şifresini Sıfırlama Şifresini Sıfırlama), eklenti varsayılan WooCommerce şifre zayıflığı kontrolünü geçersiz kılacaktır.
Bu özel alan yalnızca kayıt sayfasında, ödeme kaydı formunda ve isteğe bağlı olarak hesap sayfamda görülecektir.
Buddypress uyumlu
Wpuef BuddyPress uyumludur. Bu, alanların kullanıcı kayıt sayfasına otomatik olarak eklendiği anlamına gelir (isteğe bağlı olarak o sayfada görüntülenmek için gizlenebilir) ve kullanıcı profilinde genel olarak uygulanabilir olacaktır. Her kullanıcı bu ekstra alanları kendi düzenleme profili sayfasını kullanarak düzenleyebilir.

User Extra Fields WordPress Eklentisi; eklentisi, Ekstra eklentisi, Alan eklentisi, Kullanıcı eklentisi, Profil eklentisi, Gelişmiş Kullanıcı eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-829

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews