Urip – Professional Landing Page Template Web Teması

Açıklama

URIP, pazarlama, iş, potansiyel müşteri üretimi, tıklama, yaratıcı, başlangıç, uygulama vitrin, promosyon, liste oluşturma, liste oluşturma ve iniş sayfalarına uymasını sağlayan modern, temiz ve profesyonel bir tasarıma sahip bir HTML açılış sayfası şablonudur. daha fazlası. Dolayısıyla, projeleriniz için birçok amacınız varsa, urip mükemmel bir seçimdir. URIP, tamamen duyarlı ve özelleştirilebilir olan Bootstrap sürüm 3.3.5 ile oluşturulmuştur.
Düzen varyasyonları
Her başarılı iş güzel ve etkili bir açılış sayfası ile başlar. Yani, işinizi artırabilecek profesyonel bir görünüm açılış sayfası şablonu arıyorsanız, urip sizin için burada. URIP v2.0, kullanabileceğiniz beş düzen varyasyonuna ve ihtiyaçlarınıza göre özel olarak var: Kahraman Abone Olma Düzeni – Kurşun Oluşturma Amaçları için Mükemmel. Yukarıdaki abone formu kampanyanızı etkili bir şekilde artıracaktır.
Kahraman Form Düzeni-Yol üstü bir formu olan başka bir düzen. Form, ilk izlenimde ziyaretçileri çekecek modern ve “göz alıcı” bir tasarımda görünür.
Yaratıcı Düzen – Özellikle herhangi bir yaratıcı ajansınız varsa, şirketinizin ürününü veya işini sergilemek için mükemmeldir.
Uygulama Düzeni – Bu düzen uygulamalarınızı tanıtmak için mükemmeldir.
Etkinlik Düzeni – Etkinliğinizi veya konferansınızı bu düzen ile profesyonelce tanıtın ve duyurun.

Urip – Professional Landing Page Template Web Teması ; Html web tasarım görseli, Web web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, İnternet Sitesi web tasarım görseli, Şablon web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-447

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews