Uniqlo – Minimal HTML Template Web Teması

Açıklama

Uniqlo – Minimalist e -ticaret şablonu temiz ve zarif bir tasarımdır – giyim, moda, yüksek moda, erkek moda, kadın moda, aksesuar, dijital, çocuklar, saatler, takılar, ayakkabılar, çocuklar, mobilya, spor, araçlar… .. Herhangi bir ekran boyutuna veya çözünürlüğüne otomatik olarak ayarlanan tamamen duyarlı bir genişlik vardır.
Özelleştirmede size en iyi seçimleri sunmak için ana sayfa için 7 tanımlı düzen ekledik. Kendi web siteniz için farklı bir düzen almak için tüm ana sayfa düzenleri arasında karışabilirsiniz. Ana sayfa, mega menünün üstünde ve altında büyük slayt gösterisi ile göz alıcı tasarlanmıştır. Slayt gösterisi, metinlerin ve güzel görüntülerin düzgün geçişleri ile harika.
Ana Özellikler: Duyarlı Düzen
Bootstrap 5.1.3
19+ HTML sayfası
7’den fazla ev versiyonu
Ücretsiz yazı tipi
Yazı tipi
Yaratıcı ve modern düz tasarım, birçok olasılık
Firefox, Safari, Chrome, Vivaldi, Internet Explorer 9+ gibi tüm büyük tarayıcılar için tamamen uyumlu
İyi belgelenmiş
Çalışma İletişim Formu
Ve çok daha fazlası… görüntüler dahil değil

Uniqlo – Minimal HTML Template Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Kıyafetler web tasarım görseli, Aşçı web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, Elektronik web tasarım görseli, Moda web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1197

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews