Twitch LiveStream Box and Countdown Plugin WordPress Eklentisi

Açıklama

Twitch LiveStream Box and Countdown Plugin / Twitch Canlı Yayın Kutusu ve Geri Sayım WordPress Eklentisi
?? Hey! Twitch Flamalar! ?? Yaklaşan Twitter aracımıza göz atın: izleyiciyi ve etkileşimi çekmek ve artırmak için “StreamMagic”.
? Burada abone olun: ?
https://forms.gle/3f3dgsijg1mwm7yd9
Ve yayınlanır çıkmaz size haber vereceğiz!
Bu öğeyi beğendin mi? Ana Envato pazar profilimizi buradan ziyaret edin: bit.ly/2eujzwl
Özelleştirmesi kolay!
Asgard Builder ile renkleri, simgeleri, yazı tiplerini, metinleri ve daha fazlasını değiştirin! Google yazı tiplerini ve yazı tipi harika simgeleri kolayca ekleyin!
Hesabınızı Bağlayın
Twitch hesabınızı bağlayın, eklenti kanalın adını ve canlı akış kutusunun akış durumunu (çevrimiçi/çevrimdışı) otomatik olarak dolduracaktır.
Uyarılarınızı Kaydet
Farklı uyarı grupları yapılandırmalarını kaydedebilir ve yükleyebilirsiniz, böylece bilgileri değiştirmek, kutuları düzenlemek, renkleri değiştirmek ve daha fazlasını kolayca düzenleyebilirsiniz!
Kullanıcı dostu
Yüzen bir unsur olarak, kullanıcılar için her zaman kolayca erişilebilir olacaktır. Her zaman açık veya kapalı başlamak için diğer birçok şeyin yanı sıra özelleştirebilirsiniz.
Akış geri sayımı
İnsanlara iletişim kurmak istediğiniz akışlar veya önemli etkinlikler hakkında bilgi vermeniz için bir geri sayım kutusu ekledik!
Onları 1 tıklama ile ekleyin!
İstediğiniz tüm uyarıları ve profilleri oluşturabilir ve “Uyarıları Yönet” sekmesinden tek bir tıklama ile temanızda etkinleştirebilirsiniz.
Kota sınırları
Twitch API’sının belirli bir sürede kaç istek yapabileceğinizi belirleyen sınırları (kotalar) vardır, bunun nasıl çalıştığı ve bu sınırların Twitch Resmi API sayfasında nasıl genişletileceği hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Twitch LiveStream Box and Countdown Plugin WordPress Eklentisi; eklentisi, Kutu eklentisi, Kurucu eklentisi, Esports eklentisi, Beslemek eklentisi, Oyun eklentisi olarak kategorize edilmiştir.

WordPress Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Eklenti Uyumluluğu : Sürüm 5.7’e kadar test edildi. Bu kontrol üretici firma tarafından yapışmıştır.

Not: WordPress eklentileri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ek bilgi

Dosya

Responsive

Kontrol

Sürüm 5.7'e kadar test edildi

Ürün Kodu

WPMDL11-491

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews